Uudised

Ferrari korraldab heategevusliku oksjoni

Tulud lähevad maavärina ohvrite abistamiseks
Kalleima eseme alghind on 1,35 miljonit eurot
Oksjon lõpeb 20. juunil

Ferrari korraldab kodulehel heategevusliku oksjoni kogumaks raha mais Emilia Romagna piirkonda tabanud maavärina ohvrite abistamiseks.

Maranello baseeruv autotootja avaldas kodulehel oksjonile tulevad esemed ja teate ettevõtte juhatuse esimehelt, Luca di Montezemololt.

„Meie piirkonda ja rahvast tabas kohutav maavärin ja me tahame aidata looduskatastroofi ohvreid. Me korraldame oksjoni, kus tulevad pakkumisele Ferrari entusiastide ja sõprade jaoks unikaalsed esemed, keda ma tahaks juba ette tänada,“ teatas di Montezemolo.

Oksjoni suurimaks ja kallimaks esemeks on 599XX Evo superauto, mille alghinnaks on 1,35 miljonit eurot. Spetsiaalselt oksjoni tarbeks ehitatud võistlusauto on saanud mitmeid unikaalseid viimistlusdetaile ja selle õnnelik omanik saab masina kätte septembris Monza GP ajal.

Teiste esemete seast leiab 16. konstruktoritetiitli toonud V8 mootori (alghind 50 000 eurot), F1 võistlusriietust, kindaid ja Fernando Alonso ning Felipe Massa autogrammidega kiivrid ja F60 võistlusauto nina.

Oksjon lõpeb 20. juunil.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi