Uudised

Toyota Hiluxi juubeliseeria

Toyota tähistab Hiluxi juubelit muudetud kujundusega erimudeliga.
Saadaval vaid Double Cab-kabiini ja automaatkäigukastiga.
Tellimusi võetakse juba vastu, esimesed autod peaksid kohale jõudma augustis.

Toyota tähistab legendaarse Hiluxi viiekümnendat sünnipäeva Hiluxi eriseeriaga, mis eristub ülejäänutest muudetud esi- ja tagaosa kujunduse poolest. Auto esiosa juures hakkab esimesena silma teistsugune radiaatorivõre koos muudetud kaitseraua ja hõbedase põhjakaitsega. Sarnaselt on muudetud ka tagumist kaitserauda. Komplekti täiendavad 18-tollised valuveljed ning lisaks saab eriseeria autosid tellida ka ainult neile omases „ülikonnas“ – uue oranži värvitooni nimi on Metallic Orange.

Juubeliautosid pakutakse vaid luksuslikus vormistuses, mis tähendab lisaks pikale Double Cab-kabiinile ja automaatkäigukastile ka perforeeritud nahka, läikivmusti iluliiste ja musta laepolstrit sõitjateruumis. Üldse tuntakse erimudeli interjööris vaid musta värvitooni. Põhivarustusse kuulub elektriajamiga juhiiste, mille mällu saab salvestada mitme kasutaja eelistatud asendid. Uue kujunduse on saanud näidikupaneel, mille keskel oleval TFT-ekraanil näidatakse süüte sisselülitamisel ainult erimudelile omast animatsiooni.

Juubelimudeli staatust meenutab ka erilise kujundusega võti – ja et see teie taskus maanduks, tuleb letile panna vähemalt 38 150 eurot. Tellimusi võetakse vastu juba täna ja esimesed eriseeria autod peaksid siiakanti jõudma augustis.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Toyota Yaris

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Uuendatud Toyota Yaris pole ehk väikeautode hulgas silmapaistvaim, ent tema trumpideks on väga hea varustus ja linnakeskkonda sobivad hübriidajamid.