Uudised

Hobiautod kogunevad Laitse rallipargis

Laupäeval saab Laitses uudistada hobiautosid ja vanatehnikat ning korraldajate sõnul toob üritus kokku vähemalt 250 autot.
Paarisrajal toimuvad lisaks Youngtimerite sprintidele veel drifti demosõidud, lisaks on avatud ka laste ala ja kompleksi kardikeskus.
Osalejatele avatakse väravad kell 10.00, külastajatele aga poolteist tundi hiljem.

Homme (28.07) saab Laitse rallipargis teoks teine Youngtimer Camp nimeline üritus, mis toob kokku enam kui 250 sõidukit, millel vanust rohkem kui 25. aastat. Osaleda võivad kõik autod, mis toodetud hiljemalt 1993. aastal ja näitus avatakse külastajatele kell 11.30. Kell 12.00 leiab aset ka ürituse ametlik avamine ja näitusel osalejad saavad oma autodega väravast sisse hommikul kümnest alates. Lisainfot leiate aadressilt www.youngtimer.ee.

Lisaks autode uudistamisele toimuvad paarisrajal drifti demonstratsioonsõidud, seal võtavad omavahel mõõtu selleks soovi avaldanud hobiautode omanikud ja lisaks on pealtvaatajate päralt ka laste ala ja kardikeskus koos mitmete söögikohtade ja temaatilise nänniga kauplevate müügipunktidega. Kokkuvõte ja autasustamine saab toimuma kell 14.45, üritus ise kestab aga keskööni.

Kuigi üsna paljud osalejate autod on ära toodud ka ürituse leheküljel „näoraamatus“, millest pärinevad ka uudises esitatud fotod, on see vaid jäämäe veepealne osa ja omaette intrigeeriv teema on seegi, mida põnevat seekord Soome lahe põhjakaldalt siia meelitatakse. Üks kohalikke kangelasi näib eelneva info põhjal olevat avapildil olev valge Datsun 240Z, mis ühtaegu nii efektne kui ka maitsekalt teostatud auto.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Ford Focus

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Neljanda põlvkonna Ford Focus eristub konkurentidest hea juhitavuse poolest, olles jätkuvasti parim valik nõudlikule juhile, kuid võimaldab ka mugavat sõitu ja pakub mõistlikku praktilisust.