Audi A4 sedaan (05-07) Lugejate hinnangud

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade

2.0 TFSI 147kw

  • Üldhinnang 5/5
  • Sõiduomadused 5/5
  • Ülalpidamiskulud 4/5
  • Kvaliteet, praktilisus ja varustus 5/5

Sai ostetud 2.0 TFSI paar aastat tagasi. Olen autoga ülimalt rahul. Mootor väga erk ning võimas, samas ka selle jõu kohta üsnagi ökonoomne. Kerge jalaga saab linnas 10 l sajale kindlasti kätte. 

Autoga muresi pole olnud. Läbisõit hetkel üle 190 tuhande. Kulutusi väga ei nõua. Käige korrapäraselt hoolduses ning kõik on OK. Vältige Audisid, millel ei ole korrektselt täidetud hooldusraamatut... 
Enne ostu proovisin ka diisleid ning tavalist 2.0 bensukaid. Diislid on Audidel VÄGA uimased, pedaali reageerimine võtab ca 1sekund aega. Soovitan soojalt just bensukaid vaadata. 2.0 ilma turbota on üsnagi mõttetu ning lahja, kõigest 103 kW. Ka kütust ei võta TFSI mudelist palju vähem, ehk vaid 1 l äkki säästab? 
3.2 FSI on samas täielik rüüpaja, andmete järgi kuskil 15-16 l/100 km linnas?! Kokkuvõttes kiidan autot, ruumi on küllaga, sõita on mugav, seda isegi siis kui on tavalised tekstiilist istmed. Mootorist soovitan mina kindlasti 2.0 TFSI-d. Eestis liigub selle mootorivariandiga Audisid väga vähe, kui näed mõnda, raba see kiirelt ära!

Toomas Aru, 20/03/2013

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade