BMW 5. seeria sedaan (03-09) Lugejate hinnangud

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade

550i Lci

  • Üldhinnang 5/5
  • Sõiduomadused 5/5
  • Ülalpidamiskulud 5/5
  • Kvaliteet, praktilisus ja varustus 5/5

Ma ei nõustu Whatcar arvamusega, et 550i on vältimist väärt. Kui sellise hinnaklassi autol peaks juttu tulema kunagi ka kütusekulust, siis saab sellele anda minu arust parima võimsuse ja kulu suhte üldse E60 mudelirivis.
Ainus, mille kallal norida võiks, on kaskokindlustuse hind. Ilmselt tuleneb kindlustuse kõrge hind selle mudeli haruldusest Eestis. Mina väldiks M5 selle kohati ülemõtleva ja ettearvamatu SMG käigukasti ja BMW kohta liiga suure küttekulu pärast. 550 on mitte oluliselt kehvema jõudlusega, kuid oluliselt väiksemate ülalpidamiskuluga alternatiiv. Samuti vaidleks veidi vastu WhatCar arvamusele 525d kui parim valik: ülalpidamiskulud on praktiliselt samad kui 530d ja 535d aga dünaamika on oluliselt parem viimastel.
Natuke erineb 525d peale mudeliuuendust 03/2007, seda 3-liitrise mahuga mootorit võib juba väga tõsiselt kaaluda kui parimat valikut. Tegelikult pole eriti kehvasid mootorivalikuid võimalik tehagi, kui siis ainult väiksemad bensiinimootorid pole kuigi hea dünaamikaga oma küttekuluga arvestades.

Teet Krik, 12/08/2011

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade