Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade

2.0 i-VTEC Auto Executive Navi

  • Üldhinnang 5/5
  • Sõiduomadused 4/5
  • Ülalpidamiskulud 5/5
  • Kvaliteet, praktilisus ja varustus 5/5

Olnud eelnevalt Honda Accordi (2010) omanik, võin öelda, et CRV-le üleminek on olnud suur samm edasi. Auto on väga hea varustusega, heliisolatsioon on tuntavalt paranenud ning sõidumugavus on suurepärane. Üks miinus, mis mul välja tuua, on see, et 2,0-liitrise bensiinimootoriga on see auto minu jaoks liiga rahuliku kiirendusega. Sellest ka 4* sõiduomadustele. Ütleme siis nii, et see mootor on ikka pigem Accordile. 

Diislit ei ostnud sel lihtsal põhjusel, et olen bensiinimootori pooldaja. Kütusekulust rääkides võin öelda, et reaalses elus on maanteel kesmine 8 l/100 km ja linnas olen saanud 11-13 l/100km. Minu jaoks on see tulemus väga hea. 
Auto vedrustus on samuti kiitmist väärt. Kuna sõidan tihti kruusateedel, siis võin julgelt öelda, et see on kõige mugavam auto üldse (kokku olnud 4) millega sellisel pinnasel sõitnud. Põhimõtteliselt ei tunnegi aukudest läbisõitu. 
Salongis tooksin miinuspoolelt välja liiga tagasihoidliku helisüsteemi (subwoofer = 0) sellises hinnaklassis auto kohta ja prillihoidja puudumine. Viimane arvatavasti tänu panoraamkatusele, mis samas annab väga palju ruumikust salongi. Istmete nahk on eeskujuliku kvaliteediga ning iste ise mugav. Seadistamisruumi on palju, et leida omale just see sobivaim positsioon roolitaga. 
Pakiruumimaht on muidugi juba kõigile teatud suur pluss. Kokkuvõttes ütlengi, et kui otsite uut sõidukit, mis oleks mugav, vastupidav, natuke kõrgema kliirensiga, kuid samas ka ideaalne pereauto, siis uue CRV-ga tehke kindlasti proovisõit. Usun, et te ei pea pettuma.

Egmond Velve, 07/11/2013

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade