Kasutatud
Autode test

Suzuki
Swift (92-03)
Minimaalselt autot minimaalse hinnaga. …
Väikeste linnaautode maailmas pole Fiat Pandast keegi mitmekülgsem. Juba Panda dünaamika üllatab. Kõik kolm pisikest mootorit on innukad, juhitavus emnamasti hea, kuigi vahel tekib autol probleeme esirataste maa küljes kinnihoidmisega. Rool on hästi tagasisidestatud ja õige kaaluga.
|
Asjatundja arvamus
Üks esimesi Fiati mudeleid, kes naasis õigete väärtuste juurde, kuid Eesti turul on nii väikese auto müük problemaatiline |
Auto viimistlus on samuti hea, jättes mitmed suuremad varju. Tee., tuule- ja mootorimüra on kenasti summutatud -- eriti linnaauto kohta. Muljet avaldab kabiini suurus. Isegi baasmudelid (tagaistme nihutamise võimaluseta) mahutavad mugavalt ära neli 180-sentimeetrist reisijat. Auto pikkust arvestades pole pakiruumi suuruselgi viga.
Kasutatud
Autode test
Minimaalselt autot minimaalse hinnaga. …
Kasutatud
Autode test
Mahtuniversaali hõng väikeses linnaautos. …
Kasutatud
Autode test
Eeskujuks paljudele superminidele. …
Kasutatud
Autode test
Šikk ja võimekas väikeauto, kellest õhkub kvaliteeti. …