Mazda 3 (04-08) Lugejate hinnangud

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade

1.6

  • Üldhinnang 4/5
  • Sõiduomadused 5/5
  • Ülalpidamiskulud 4/5
  • Kvaliteet, praktilisus ja varustus 4/5

Omasin 1.6 mootoriga Mazda 3 Elegance mudelit üle 2 aasta. Müügimees ma ei ole ja seega kogunes läbitud kilomeetreid pisut üle 50 000. Ostes oli auto läbisõit 50 000 km Selle perioodi sisse jäi mõlema esimese rattalaagri vahetus, mõned puksid ja õõtshoob esisillas, tagasillas stabilisaatorvardad ning 4x piduriketaste vahetus koos klotsidega.
 "+" Väga hea ja sportlik juhitavus, tõhusad pidurid, praktiline ning suhteliselt odavad ülalpidamiskulud, oma klassis üks ruumikamaid, kehtiv värvigarantii on suureks plussiks, kõrge turvalisus, väga hea välimus, hea baasvarustus, piisavalt panipaiku.
 "-" 100% korras esisillast kostub väga ebameeldivaid hääli kehvemal teel sõites, varuosade kättesaadavus ja nende hind (õnneks neid ei kulunud palju), rehvimüra, mootorimüra, 1.6 mootor ärkab alles pööretel 3500, suhteliselt suur kütusekulu võrreldes konkurentidega linnas 8,9 maantee 6,5-7,1 , mugava isteasendi leidmine, järelturul suhteliselt väike nõudlus, roostetavad koopaääred, nigel originaalstereo.

Ardon Kaerma, 15/03/2011

Mazda 3 1,6

  • Üldhinnang 4/5
  • Sõiduomadused 4/5
  • Ülalpidamiskulud 4/5
  • Kvaliteet, praktilisus ja varustus 3/5

Sain auto 3 kuuks kasutada ja selle aja jooksul sai läbitud ligi 10 tuhat kilomeetrit. Sõidumugavus on üldiselt hea.1,6 liitrine mootor vedas jõudsasti, kui auto oli alla 3-4 inimese, üle selle jäi erksusest puudu. Panipaiku ja pakiruumi oli piisavalt, nii palju kui oli vaja asju vedada.
Kuna olin ise valdavalt roolis, ei oska ma rääkida muljetest reisija seisukohast, kuid kuulda oli nurinaid liigse müra kohta tagaistmel. Juhitavus nii asfaldil kui kruusal oli isegi väga head. Kindlasti soovitan valida paremat luksust-väga igav on sõita, kui häält teeb ainult raadio.

Mairo Raudkats, 12/03/2011

Kirjuta ülevaade

Kui omad seda autot või oled temaga sõitnud, saad anda hinnangu siin.

Lisage ülevaade