Parim jõuallikas on 2,2-liitrine diisel (150 hj), mis tõmbab „selja istmesse“ juba alates 1100 pöördest ja nii kuni "punaseni" välja. See mootor on suudetud muuta sedavõrd vaikseks ja sujuvaks, et meenutab töötades pigem üle laetud bensiinimootorit, olles viimasest oluliselt madalama kütusekuluga.
Lisaks sellele jõujaamale on olemas ka 175 hj arendav diisel, mis on küll pisut võimekam, kui aga te ei paki alatasa autot maast laeni täis, siis nende mootorite vaheline erinevus vaevumärgatav. Küll aga on selgelt tuntav hinnaerinevus, sest võimsam jõuallikas on saadaval vaid Luxury-varustuses, mis tähendab üle 36 000 euro piiri minevat hinnalipikut.
Baasmudel on varustatud 2-liitrise ottomootoriga (165 hj), mida pakutakse kahes seades. Esiveo ja käsikäigukasti korral arendab see 165 hj ja automaatkäigukastiga on võimsust viie setuka jagu vähem. Mõlema käigukastiga isendeid saab ka nelikveolistena ja selliste mootoritega autode kütusekulu jääb teoreetiliselt vahemikku 6,4-6,8 l/100 km. Praktikas sõltub kulunäit suuresti sõidustiilist ja rahumeelsema korral on selleks maanteel 7,4 ja linnas veidi üle 8,0 liitri 100 km kohta. Kiirendusvõimelt on need mootorid sõltumata käigukastist ja veoskeemist lähestikku koos: 100 km/h saavutatakse paigalt 10,4-10,9 sekundiga.
Baasmudeli mootor pole ülemäära jõuline, ent tagab rahuldava dünaamika ja näib olevat pommikindel jõuallikas, sest see on vaba keerulisi turbodiisleid ja üle laetud mikromootoreid kollitada võivatest hädadest. See ajam on teistest hoomatavalt odavam ja võiks sobida pikemaks perioodiks autot otsivale ostjale.Valikus on ka 2,5-liitrine ja 195 hj bensiinimootor, kuid seegi on saadaval vaid koos kalli Luxury-varustusega.