Mis on What Car?


  • What Car? on maailma üks mõjukamaid autovaldkonna meediaväljaandeid, mis ilmub Suurbritannias ajakirjana juba alates 1972. aastast. Täna ilmub ta lisaks ka Venemaal, Indias, Hiinas ja Hispaanias. Internetiversioonis on What Car? alates 2008. aasta 10. juunist saadaval Lätis (www.whatcar.lv) ning alates 15. maist 2010 ka Eestis.
  • What Car? kuulub Suurbritannia ühte suurimasse meediagruppi, Haymarket Media Group, mis annab välja ka maailma vanimat autoajakirja Autocar, samuti kuulub meediagrupi väljaannete hulga legendaarne klassikaliste autode ajakiri Classic & Sports Cars, autospordiajakirjad Autosport, Motosport News ja F1 Racing, tehnoloogiaajakiri Stuff, jalgpalliajakiri ForFourTwo jpt. Kokku on meediagrupi nimistus mitukümmend üle maailma tuntud väljaannet.
  • What Car? aitab igal aastal miljonitel inimestel kogu maailmas valida oma järgmise auto, olgu see siis uus või kasutatud. Paljude jaoks on What Car? autoostja piibel -- ja õigusega: üheski teises meediaväljaandes ei ole komplekteeritud sedavõrd laiahaardelist materjali erinevatest autodest ja hinnangutest nende kohta.
  • What Car? pakub objektiivset, sõltumatut ekspertarvamust iga uue auto kohta, mis tuleb Euroopa turule. Iga autot katsetatakse What Car? testikeskuses Milbrookis, samuti sõidetakse nendega vähemalt 1600 kilomeetrit üldkasutatavatel teedel ja võrreldakse konkurentidega, et saada võimalikult objektiivne hinnang.
  • Whatcar.ee sisu täieneb iga päevaga ning juba õige pea leiate meie lehekülgedelt kõikide Eestis enim registreeritud uute ja kasutatud autode teste koos siinsete hindade, tehniliste andmete ja varustusega, samuti ohtralt erinevaid nõuandeid, päevakajalisi uudised ja erinevaid kommentaare.
  • Meie eesmärk on väga lihtne – aidata ostjal osta sobivaim auto asjakohaseima hinna eest.
  • Iga-aastane What Car? Aasta Auto auhind on autotööstuses tunnistatud kinomaailma Oscari ekvivalendiks.