Auto ost

Uus või pruugitu?

Uus või pruugitu?

Autot välja vahetama asudes küsige endalt kõigepealt, kas tingimata on vaja uut autot osta.

Amortisatsioon ehk hinnalangus on autopidamise suurim kuluartikkel. Isegi kui ostate aastavanuse sõiduki, olete tublisti raha säästnud, sest auto hind langeb kõige rohkem esimese 12 kuu jooksul.

Võrrelge hindu! Tõenäoliselt saate pruugitud auto kasuks otsustades soetada parema varustuse ja võimsama mootoriga. Sama hinnaga võite isegi muretseda klass kõrgema sõiduvahendi.

• Whatcar.ee pakutavad autode töökindluse ja omanike rahulolu aruanded näitavad, missugused mudelid on vastupidavad, millised aga valmistavad pettumusi. Valige üks parematest, ja teil ei tule karta tee äärde jäämist pelgalt seepärast, et ostsite pruugitud auto.

• Arvestage, et tänapäeval pakutakse tehasepoolset garantiid sageli viieks või isegi seitsmeks aastaks.

• Kui eelarve on koostatud ja ikkagi otsustate uue kasuks, kaubelge tuliselt. What Car? avaldab pidevalt parimaid pakkumisi, mis abistavad teid hinnakujundusel.

• Uus auto tuleb muidugi valmistajapoolse garantiiga, nii et paljud rikked kõrvaldatakse tasuta. See annab teile enamasti kolm rahulikku aastat, kuid mitme tootja puhul koguni seitse.

• Eestiski on autofirmad hakanud ostjatele soodsaid liisingutingimusi otsima-pakkuma. Võib-olla kallutab just lahe liising teid uue auto poole.

• Uue auto saate komplekteerida oma soovide järgi. Ja rahas on raske hinnata tunnet, mis tekib OMA uhiuude sõidukisse istudes.

• Whatcar.ee pakub põhjalikke ülevaateid nii uutest kui pruugitud autodest -- odavaimast ja pisimast kuni kõige kiiremate, luksuslike ja kallimateni.

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.