Auto ost

Mõelge oma vajadused läbi

Mõelge oma vajadused läbi

Mõtlemine selle üle, mida ootate oma järgmiselt autolt, aitab tavaliselt ära hoida rotsteri ostu, kui perele oleks tegelikult hädasti tarvis mahtuniversaali.

Küsige endalt järgmisi küsimusi:

• Kui suurt kabiini teil vaja on? Kas tagaistet ka tegelikult kasutate? Või ei mahu teie pere isegi viieistmelisse kompakt-mahtuniversaali ära?

• Kas vajate suurt pakiruumi või peab sinna ülimalt nädalane toidukraam mahtuma? Kui veate sageli igasugu kraami, kulub suur pakiruum marjaks ära.

• Missuguseid sõite teete? Miniauto sobib suurepäraselt, kui teil on tarvis vaid linnas tiirutada, kuid sagedastel maanteesõitudel võiks mugavust ja võimsust pisut rohkem olla.

• Kui palju sõidate? Mida suurem on eeldatav läbisõit, seda rohkem tasub kaaluda kallima diiselsõiduki soetamist, et edaspidi kütuselt säästma hakata.

• Kas puhas võimsus on teie jaoks oluline? Kas kiruksite end järgmised kolm aastat selle eest, et ostsite 1,4-liitrise kaheliitrise asemel?

• Kas turvalisus on kõige tähtsam? Kas soovite Euro NCAP-põrketesti viit tärni ja nii palju turvapatju kui üldse autosse mahub?

Whatcar.ee pakub põhjalikke ülevaateid nii uutest kui pruugitud autodest -- odavaimast ja pisimast kuni kõige kiiremate, luksuslike ja kallimateni.

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.