Auto müük

Millised on müügivõimalused?

Millised on müügivõimalused?

Kui olete otsustanud oma neljarattalisest kaaslasest lahkuda, saate valida kahe tee vahel. Üks on kiirem ja lihtsam, teine aga võib teile lõpuks rohkem raha sisse tuua.

  • Vahetuskaup uue auto vastu on kiireim ja lihtsaim tee vanast autost lahti-saamiseks. Kui automüüjal on suur huvi teile uut sõidukit müüa, võib ta teie vana üpris hea hinna eest tagasi osta. Siiski ei saa te sel teel maksimaalset võimalikku hinda.
  • Eraviisiline müük võimaldab teil auto eest parimat hinda saada, kuid see kulutab teie aega ja võib-olla ka närve. Peate olema valmis telefonikõnedele vastama ja ostuhuvilistele autot näitama. Kuulutuste avaldamine maksab enamasti ka midagi, eriti kui müük pikale peaks venima. Pealegi jäävad võimalikud pettuseriskid kõik teie kanda.
  • Autot saate müüa ka interneti-ostukeskkonnas, näiteks osta.ee või ebay.

Seotud artiklid

Autode test

Toyota Camry 2019

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaheksas Camry on väga sarnane Lexuse samas mõõtkavas teostatud sedaaniga ES. See pakub viimasega võrreldavat sõidumugavust ja jääb majasisesele võistlejale alla vaid luksusliku viimistluse osas, panustades soodsamale hinnale ja praktilisemale olemusele. Ja ehkki Camryl pole ette näidata parimate Euroopa konkurentide tasemele vastavat viimistluskvaliteeti, kirgast graafikat ja kiirelt reageerivat „automaati“, teeb ta vajakajäämise tasa ruumika interjööri, asulasisese ökonoomsuse ja mugava sõiduga.