Auto müük

Millised on müügivõimalused?

Millised on müügivõimalused?

Kui olete otsustanud oma neljarattalisest kaaslasest lahkuda, saate valida kahe tee vahel. Üks on kiirem ja lihtsam, teine aga võib teile lõpuks rohkem raha sisse tuua.

  • Vahetuskaup uue auto vastu on kiireim ja lihtsaim tee vanast autost lahti-saamiseks. Kui automüüjal on suur huvi teile uut sõidukit müüa, võib ta teie vana üpris hea hinna eest tagasi osta. Siiski ei saa te sel teel maksimaalset võimalikku hinda.
  • Eraviisiline müük võimaldab teil auto eest parimat hinda saada, kuid see kulutab teie aega ja võib-olla ka närve. Peate olema valmis telefonikõnedele vastama ja ostuhuvilistele autot näitama. Kuulutuste avaldamine maksab enamasti ka midagi, eriti kui müük pikale peaks venima. Pealegi jäävad võimalikud pettuseriskid kõik teie kanda.
  • Autot saate müüa ka interneti-ostukeskkonnas, näiteks osta.ee või ebay.

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.