Auto müük

Kui palju teie auto maksab?

Kui palju teie auto maksab?

Oma auto eest maksimaalse hinna saamiseks peate kõigepealt selgitama, mis ta üldse väärt on.

Uurige teisi sarnaseid müügikuulutusi selles paber- või võrguväljaandes, kus kavatsete kuulutada. Pole hea silma torgata ei ülemäära kõrge ega liiga madala hinnaga.

  • Arvestage, et kui teie auto on eriti heas seisukorras ja sõitnud keskmisest vähem, võite küsida kõrgemat hinda.
  • Ja vastupidi, keskmisest suurem läbisõit sunnib teid ostuhuviliste saamiseks hinda pisut allapoole laskma.
  • Olge auto seisundi hindamisel enda vastu aus. Pisut päevinäinud välimusega sõidukile peate määrama vastavalt madalama hinna, kui te ei taha näha ostuhuvilisi üksteise järel kannapealt ringi pööramas.
  • Erimudelid ja piiratud tootmisarvuga seeriad pole järelturul eriliselt hinnatud, kui nad just ei pakata kõikvõimalikust lisavarustusest. Ja isegi tippvarustus lubab hinnale vaid paar tuhat eurot lisada. Kuid hea varustusega autost saate kiiremini lahti.

 

´

Seotud artiklid

Autode test

Toyota Camry 2019

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaheksas Camry on väga sarnane Lexuse samas mõõtkavas teostatud sedaaniga ES. See pakub viimasega võrreldavat sõidumugavust ja jääb majasisesele võistlejale alla vaid luksusliku viimistluse osas, panustades soodsamale hinnale ja praktilisemale olemusele. Ja ehkki Camryl pole ette näidata parimate Euroopa konkurentide tasemele vastavat viimistluskvaliteeti, kirgast graafikat ja kiirelt reageerivat „automaati“, teeb ta vajakajäämise tasa ruumika interjööri, asulasisese ökonoomsuse ja mugava sõiduga.