Uudised

Keskkonnafestival Rohevik toob Eestisse ohtralt elektriautosid

Kolmepäevane keskkonnafestival Rohevik
Elektriautode esitlus Vabaduse väljakul
Võimalus ise proovida elektriautot

15. septembril algab kolmepäevane keskkonnafestival Rohevik, mis tipneb laupäeval, 17. septembril Tallinnas Vabaduse väljakul toimuva perepäevaga, kus kõigil huvilistel on võimalik osa saada suurimast elektriautode esitlusest.

Esimesel päeval uurib Rohevik rahvusvahelise konverentsiga Tartus elu kaasaegsetes ökolinnades. Reedel, 16. septembril jätkub Rohevik Tallinnas kõrgetasemelise konverentsiga puhtast tulevikuenergiast ja transpordist.

Laupäeval, 17. septembril ootab Rohevik kõiki Tallinnasse Vabaduse väljakule, kus algab kell 12 keskkonnateemaline perepäev suurima elektriautode esitlusega Eestis. Kõigil on võimalik palju kõneainet pakkunud elektriautosid näha laiemas valikus kui kunagi varem.

Esitlusele tulevad Tesla, JonElis, Mitsubishi, ERA, Peugeot, Pobeda, Fiat, Toyota, Citroëni, Nissani ja Volkswageni elektriautod. Kõigil on võimalik ise välja selgitada, kas palju kõneainet pakkunud ja tundeid vallandanud elektriauto on ikka auto, millega on võimalik liigelda. Oma arvamuse kujundavad avaliku elu tegelased, kes sõidavad elektriautodega Vabaduse väljakule kella 12-ks.

Lisaks toimub Vabaduse väljakul elektrist laetud võistlused ja mängud lastele, elektriautode laadimise tutvustamine, KredEx räägib elektriauto ostutoetusest ja ELMO pakub tasuta proovisõitu elektriautoga.

Liitu whatcar.ee facebooki lehega ning võida Garmini navigatsiooniseade!


Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.