Uudised

Angry Birds auto tahavaatepeeglisse?

Auto tahavaatepeegel koos mängudega?
Lisaks navi, telefon, videoplayer jpm
Hind ca 150 eurot

Ega Euroopa liikluskultuuris eriti ette ei kujutaks olukorda, mil politseinik peatab teel tuigerdava auto kinni ja juht põhjendab tuigerdamist: „Mängisin tahavaatepeegli kaudu Angry Birdsi!“ Kõlab üsnagi absurdselt aga ometi on selline olukrod teoreetiliselt täiesti reaalne.

Nimelt on Hiina elektroonikatoodete valmistaja Chinavision toonud turule tahavaatepeegli, mille kõrval on 4,3 tolline puutetundlik ekraan, kuhu saab manada navigatsiooniseadme või tagurduskaamera pildi, videopildi, FM-raadio, bluetooth käed-vabad telefonisüsteemi, talle on sisse ehitatud kaamera, mille pildi saab salvestada micro-SD kaardile jne.

Kõige üllatavam on selle kõige juures aga see, et tahavaatepeeglil on ka eraldi funktsioon erinevate mängude jaoks. Ehk kel hakkab näiteks ummikus istudes igav, saab vabalt end Angry Birdsi või mõne muu mänguga lõbustada. 

Kui ummik edenema hakkab ja põnev mäng pooleli jääma kipub, võib aga nii mõnigi mängusõltlane seda vabalt sõidu ajal edasi mängida ning liiklusele üpriski ohtlikuks muutuda.

Sellise peegli saab paigaldada täiesti tavalise auto tahavaatepeegli külge, ehk mingit lisainvesteeringut ta ei nõua. Tellida saab seda interneti teel ning maksab see vaid ca 150 eurot, pluss saatmiskulud.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Toyota Corolla

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaheteistkümnes Corolla on ruumikam kui ükski varasem mudeli poole sajandi pikkuses eduloos ning lisaks jääb see luukpära meelde veel mugava vedrustuse ja ökonoomse hübriidajamiga.