Uudised

Peugeot on juba viiendat aastat järjest tarbesõidukite turuliider

Peugeot müüs 554 tarbesõidukit
Populaarseimad olid Partner ja Boxer
Kokku müüs autotootja 1654 sõidukit

Peugeot jätkab viiendat aastat turuliidrina tarbesõidukite segmendis, müües 554 tarbesõidukit, ehk üle 19% turumahust Eestis.

 Peugeot Baltic turundusjuht Kerli Maro sõnul näitab see klientide rahulolu Peugeot sõidukitega ning pakutavate teenustega. Samuti on müügiedus olulist rolli mänginud Peugeot sõidukite ökonoomsus ning töökindlus.

„Tarbesõiduki omanik hindab kõrgelt sõiduki töökindlust, funktsionaalsust, madalaid ülalpidamiskulusid ning professionaalset teenindusvõrku,“ kommenteeris Maro.

Praeguseks on kõik Peugeot uued mudelid varustatud võimsate ja ökonoomsete Euro5 mootoritega.  „Euro5 mootorid on säästlikumad ning madalate hoolduskuludega, see muudab sõiduki ülalpidamise soodsaks,“ rääkis Maro.

2013. aastal registreeriti Eestis kokku 1654 uut Peugeot sõidukit, moodustades 7,3% turuosast. Möödunud aasta enimmüüdud Peugeot tarbesõiduki mudelid olid Partner 277 ning Boxer 195 ühikuga.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Peugeot 2008

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Teravaima juhitavuse, nelikveo või odavama hinna otsinguil tuleb konkurentide poole vaadata, aga 2008 trumpideks on omanäoline interjöör - mida ülejäänutega segamini ei aja - ning vaikne vedrustus, mis tagab väga hea sõidumugavuse ka konarlikel teedel.

Kasutatud auto testid

Peugeot 307 (01-07)