Uudised

Peugeot laiendab tootevalikut ja esitleb uut universaali

140 kg kergem
Oma segmendi üks suurimaid pagasiruume
Müügile jõuab suvel

Universaalkerega Peugeot 308 SW on täielikult uuendatud ning on oma eelkäijalt kaasa võtnud vaid nime.

Peugeot disainerid on loonud auto, mis on dünaamiline, ruumikas, stiilne ja sportlik. Avarad mõõtmed (pikkus 4,58 m ja kõrgus 1,47 m) pakuvad mahutavust, ruumikust ja praktilisust.

610 dm3 mahutavusega on uue 308 SW pagasiruum selgelt oma segmendi üks parimaid. Lihtsad vormid loovad praktilise ja väga mahuka pakiruumi. Tagumisi istmed saab kokku klappida ühe liigutusega pagasiruumist, moodustades täiesti sileda põranda.

Sarnaselt luukpära mudeliga, kasutab ka 308 SW uut efektiivset moodulplatvormi (EMP2), mis tagab tervelt 140 kg jagu vähendatud kaalu ning parema dünaamika. Mootorivalikus on bensiini- ja diiselmootorid, mis tagavad oma klassi ühed parimad näitajad. BlueHDi versioon seab oma segmendis uue standardi, pakkudes CO2  emissiooni vaid 85 g kilomeetri kohta ning keskmist kütusekulu alates vaid 3,6 liitrist.

Uus Peugeot 308 SW, mida esitletakse esimest korda 2014. aasta Genfi autonäitusel, tuleb müügile suvel.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Peugeot 2008

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Teravaima juhitavuse, nelikveo või odavama hinna otsinguil tuleb konkurentide poole vaadata, aga 2008 trumpideks on omanäoline interjöör - mida ülejäänutega segamini ei aja - ning vaikne vedrustus, mis tagab väga hea sõidumugavuse ka konarlikel teedel.

Kasutatud auto testid

Peugeot 307 (01-07)