Uudised

Jeep Renegade külastab eksklusiivselt Eestit!

Enne maailma esmaesitlust Eestis!
Klassikaline disain koos kaasaegse turvavarustusega
Hind alates 17 900 eurost

Sel nädalal toimub Milanos väikemaasturi Jeep Renegade'i maailmaesitlus. whatcar.ee on üks nendest väljaannetest, kel on võimalik olla sündmuse tunnistajaks. 


Aga veel enne esmaesitlust on eesti Jeebi-fännidel täiesti harukordne võimalus Renegade'i oma silmaga näha ja käega katsuda!


Neljapäeval, 11. septembril, on kõigil huvilistel hommikust peale võimalik Silberauto Tallinna Ülemiste salongis, Peterburi tee 50a uue Jeep Renegade’i eelseeria sõidukiga korraks tutvuda.


Renegade jõuab Eestis müügile aasta lõpus. Seega on see hea võimalus, auto oma silmaga üle vaadata ning otsustada, kas aasta lõpus uuesti pikemalt uudistama tulla.


Jeep Renegade ühendab moodsa, klassikaliselt stiilse ning jõulise välimuse margi pikaajaliste traditsioonidega. 


Välimuses annavad tooni teistelegi maastikusuutlikele Jeepidele omased detailid, sealhulgas Jeepi sõidukite kaubamärgiks saanud radiaatorivõre. 


Stiili lisab sõidukile selles klassis täiesti ainulaadne eemaldatavate paneelidega katus  (lisavarustuses). Sisemuses annavad tooni kõrgekvaliteedilised materjalid ja hästi valitud värvikombinatsioonid koos kuni 6,5 tollise ekraaniga multimeediasüsteemiga.Turule jõudes on Renegade saadaval nii esi- kui nelikveolisena. Valikus on kaks erinevat nelikveosüsteemi: Jeep Active Drive ja Jeep Active Drive Low. 


Neist viimane on varustatud aeglustikäiguga. Sõiduki eriti maastikusuutlik varustustase kannab nimetust Trailhawk, millel on võimekamale neliveosüsteemile  lisaks kõrgem kliirens ja  põhjakaitsed.


Mootorivalikusse kuuluvad 1,4-liitrise töömahuga turboga bensiinimootor, kaheliitrine ja 1,6-liitrine turbodiiselmootor ning 1,6-liitrise töömahuga vabalthingav bensiinimootor. 


Valikus on selles sõidukiklassis esmakordselt kasutusele võetud 9-käiguline automaatkäigukast ning kuuekäigulised automaat- ja manuaalkäigukast.Turvavarustuse hulka kuuluvad kuus turvapatja (standardvarustuses kõikide varustustasemete puhul), ParkView tagurduskaamera, sõiduraja-assistent, pimenurga-assistent ning esikokkupõrke vältimise süsteem Forward Collision Warning-Plus.


See abisüsteem hoiatab juhti, kui sõiduk läheneb teisele sõidukile või ees paiknevale suurele objektile liialt kiiresti. Adaptiivne püsikiirushoidja on võimeline reageerima ees liikujate kiirusemuutustele ning hoidma juhi poolt valitud pikivahet.


Jeep Renegade’i hind algab 17 900 eurost.


Omamoodi eksklusiivselt äramärkimist väärib seegi tõik, et pikema proovisõiduloo Jeep Renegade'ist toob Milanost kaasa just meie kaasautor, Argo Verk. whatcar.ee valiti Eestist selleks väljaandeks, mis sai võimaluse väikemaasturi maailma esmaesitlusel kohal olla.Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Jeep Grand Cherokee

What Car? Says Hinnatud 3-ga 5-st

Land Rover Discovery hästi varustatud ja hea välimusega konkurent, mis jääb peenemat sorti linnamaasturitele alla vaid kurvisuutlikkuse ja juhitavuse nüansside osas.