Uudised

Honda avalikustas pildid HR-V Euroopa versioonist!

Euroopas vaid esiveolisena
Kak erinevat jõuallikat
Bensiinimootor ka CVT automaatkäigukastiga

Honda avalikustas esimesed fotod oma uue väikemaasturi HR-V Euroopa versioonist. Nagu oodata oli, ei ole erinevused võrreldes Aasia ja Ameerika versioonidega väga olulised.

Küll aga annab Honda teada, et erinevalt Aasiast tuleb HR-V Euroopasse ainult esiveolisena. Mootoreid on valikus kaks: uus 130 hj ja 1,5-liitrine bensiinimootor ning 1,6-liitrine diisel, millel võimsust 120 hj.

Mõlemad versioonid on baasvarustuses kuuekäigulise käsikastiga, kuid bensiinimootorit saab ka poolautomaatse CVT variaatorkäigukastiga, mis osadel mudelitel on varustatud roolisambal asuvate käiguvahetuslabadega.

Samuti on kõikidel mudelitel baasvarustuses Honda City-Brake Active süsteem, ehk linnakiirusel töötav automatne hädapidurudussüsteem. Rikkalikumatel varustustasemetel saab ostja aga ka Androidiga ühilduva moodsa multimeediasüsteemi.

Uus HR-V peaks Euroopas müügile jõudma selle suve lõpukuudel.Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Honda Civic

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kümnenda Civicuga on hea sõita ja lisaks on sellel ette näidata ka suur pakiruum ja korralik baasvarustus. Head muljet rikub nigela lahutusvõimega puutetundlik lustikummuti ekraan, mis ei hiilga kiiruse osas ja millel peegelduv valgus segab samuti selle kasutamist.