Uudised

Silberauto hakkab Eestis Maseratit esindama

Esmakordselt Eestis maserati Ghibli
Tuleval aastal saabub maastur Levante
Peterburi teele kerkib Maserati esindussalong

Täna avalikustas Mercedes-Benzi, Jeep`i, Lancia ja Mitsubishi esindaja Eestis, AS Silberauto, oma plaanist hakata esindama Eestis ka Maseratit.

Esimesed autod on Silberauto Peterburi teel asuvas Ülemiste esinduses kohal, aprilli lõpuks valmib seal samas ka eraldi Maserati esindussalong.

Esimest korda saavad Eesti autoostjad oma silmaga näha Maserati Ghiblit, mis moodustas mullu 65% kogu Maserati 35 000 auto suurusest automüügist. Ghiblilt loodetakse edu ka Eestis, kuna selgelt on tegemist soodsaima hinnaga Maseratiga.

Täna lõplikku hinnakirja veel paika pandud ei ole, kuid diiselmootoriga versiooni hind peaks Ghibli puhul algama umbes 67 000 euro piirimailt. Luksussedaanil Quattroportel on see ca 30 000 euro jagu kõrgem.

Sügisesel Frankfurdi autonäitusel esitleb Maserati ka oma uut luksusmaasturit Levante, mis peaks siin müügile jõudma tuleva aaasta alguses. Tegemist on Porsche Cayenne`i konkurendiga, mille edu Eestis on pannud ka Silberauto uskuma, et Maseratil saab Eestis oma kindel ostjaskond olema.

Siiani tegeles mõningal määral Maserati vahendamisega Eestisse OÜ Pilot Motors, nüüd on Itaalia autotehase ametlik esindusõigus Eestis AS Silberauto käes.

Uus esindus valmib Silberautol aprilli lõpuks, selleks ajaks selguvad ka lõplikud hinnakirjad. Lisaks Ghiblile ja Quattroportele on saadaval ka sportkupee Gran Tursimo ning selle kabriolett-versioon Gran Cabrio.

Vaata pildigaleriid esimesena Eestisse jõudnud Maserati mudelitest siit!


 


Vaata autofirmade sooduspakkumisi