Uudised

Peugeot kaubik Partner läbis uuenduskuuri

Esmaesitlus Genfi autonäitusel
Suurimad muudatused auto esiosas
Valikus kaks uut jõuallikat

Lisaks Citroen kaubikule Berlingo läbis uuenduskuuri ka Peugeot kaubik Partner, mille esmaesitlus toimub peagi algaval Genfi autonäitusel.

Suurimad muudatused on toimunud auto esiosas, kus on uued esituled, värskendatud radiaatorivõre ning uuendatud pamper. Salongis väga suuri muudatusi ei ole toimunud, kuid siiski on kaubik saanud uue 7-tollise puutetundliku ekraani.

Lisaks on Partner saanud funktsiooni Mirror Screen, mis lubab kasutada oma nutitelefoni rakendusi puutetundlikul ekraanil ning lisavarustusse on lisandunud tagurduskaamera, parkimisandurid esiosas ning pidurisüsteem Active City Brake.

Mootorivalikus on uus 1,6-liitrine BlueHDi diiselmootor, mis pakub 75, 100 ja 120 hobujõudu. Alguses on ainsaks bensiinimootoriks 1,6-liitrine VTi (98 ja 120 hobujõudu), kuid juba järgmise aasta alguses peaks lisanduma ka uus 1,2-liitrine 110-hobujõuline PureTech bensiinimootor.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Peugeot 508 SW

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Universaalkerega Peugeot 508 SW on hea auto, millel on lisaks isikupärasele välimusele ka kvaliteetselt koostatud omanäoline interjöör, suur pakiruum ja sitked mootorid.

Kasutatud auto testid

Peugeot 307 (01-07)