Uudised

Fotoreportaaž: Frankfurdi autonäitus algas

Ametlik teema on "Mobiilsus ühendab"
Kõige rohkem tundub olevat päris- ja libamaastureid, ...
... kuid uudiseid on ka sõiduautode seas

Igal paaritul aastal Frankfurdis korraldatav autonäitus IAA (Internationale Automobil-Ausstellung" algas täna pressipäevadega.

What Car? Eesti peatoimetaja Tõnu muljed näituselt: "Põhiteema oli küll "Mobilität verbindet" ehk "Mobiilsus ühendab" -- mis muuhulgas peaks paljuski seotud olema isejuhtiva auto arendamisega --, kuid näitusesaale läbides jäi mulje, et tegemist on peamiselt maasturite ja krossoverite väljapanekuga. Uudistest olgu mainitud Kia Sportage, VW Tiguan, Jaguar F-Pace, Lexus RX, Borgward BX 7, Bentley Bentayga, Mercedes-Benz GLC ja Nissan NP 300 Navara".

Tõnu möönab, et ka "päris" sõiduautodest puudust siiski pole ja loetleb tähtsamate uudistena ses rubriigis BMW 7. seeria, Audi A4, Opel Astra, Toyota Priuse, aga ka universaalkerega Škoda Superbi. Kokku on maailma-esmaesitlusi Frankfurdis tervelt 83.

Pilku lähitulevikku aitavad heita Nissani, SsangYongi, Toyotalt ja teiste autotootjate mitmed kontsept- ja ideeautod.

Näitusest esmamulje saamiseks vaadake pildigaleriid.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Toyota GR Supra

What Car? Says Hinnatud 5-ga 5-st

Toyota GR Supra pole nii eesmärgipärane, kui Alpine A110 või Porsche 718 Boxster, kuid on tänu võimsale mootorile, tagaveole ja jäigale kandmikule samuti lustlik kaaslane, edestades nimetatuid nii mootori elastsuse kui ka praktilisuse osas.