Uudised

Uue Honda Civic luukpära prototüübi esmaesitlus Genfi autonäitusel

Uus Civic jõuab Euroopasse järgmise aasta alguses
Clarity Fuel Cell teeb Euroopa debüüdi
Sel aastal alustatakse NSX-i müüki Euroopa klientidele

Honda kavatseb Genfi autonäitusel avalikustada järgmise etapi oma Euroopa autode tootevaliku uuendustes, muu hulgas toimub ka Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus.

Civic luukpära prototüüp

Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus toimub Genfi autonäitusel, andes aimu 2017. aasta alguses Euroopas turule toodava uhiuue luukpära väliskujundusest. Honda Ühendkuningriigi tehases (HUM) toodetavat autot hakatakse eksportima maailma kõikidele turgudele, sealhulgas Ameerika Ühendriikidesse.

Clarity Fuel Cell

Clarity Fuel Cell teeb Genfis, pärast esmaesitlust eelmise aasta oktoobris toimunud Tokyo autonäitusel, oma Euroopa debüüdi. Clarity Fuel Cell on maailma esimene kütuseelementidel töötava sedaani seeriamudel, mille kapoti alla mahub kogu kütuseelementide jõuseade.

NSX

Pärast Ameerika Ühendriikides Detroiti autonäitusel müügi alguse välja kuulutamist kinnitas Honda, et esimesed Euroopa kliendid saavad Honda NSX-i kätte 2016. aastal. Hübriid-superautol on uhiuus kahe turbolaaduriga DOHC V6 keskmootor koos spetsiaalselt välja töötatud üheksakäigulise topeltsiduritega käigukastiga.

Jazz’i kontseptsioon Keenlight

Honda näitab ka menuka Jazz’i uut kujunduskontseptsiooni. Uue kontseptsiooni Keenlight eesmärk on esile tõsta võimalusi Jazz’i kohandamiseks, milleks saab kasutada elegantseid disainielemente, erilisi kleebiseid ja ainulaadset värvi nimega Keenlight.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Honda Civic

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kümnenda Civicuga on hea sõita ja lisaks on sellel ette näidata ka suur pakiruum ja korralik baasvarustus. Head muljet rikub nigela lahutusvõimega puutetundlik lustikummuti ekraan, mis ei hiilga kiiruse osas ja millel peegelduv valgus segab samuti selle kasutamist.