Uudised

Fakto Auto tõi turule uue teenuse

Fakto 24H võimaldab auto hooldusesse tuua ning sealt kätte saada ööpäevaringselt, just nii, nagu see kliendile paremini passib.
Lisaks võtmete vahetamisele võimaldab teenus suvalisel ajal kätte saada ka tellitud varuosi.
Teenus põhineb Cleveroni pakiautomaadil SnapLocker ja seda juhtival tarkvaral Collect.Net, mille jaoks loodud rakendus ühildab selle teeninduse arvutivõrguga.

Nissanite müügi ja teenindamisega tegelev Fakto Auto võttis kasutusele uue teenuse Fakto 24H, mis võimaldab tuua auto hooldusse ja selle sealt kätte saada ööpäevaringselt, sõltumata nädalapäevadest ja riiklikest pühadest. Uus teenus põhineb Cleveroni pakiautomaadil SnapLocker, mida juhtiv tarkvara on ühendatud autoteeninduse arvutivõrguga – nii teab tehnik hoiulaekast võtmeid kätte saades korrapealt, millisele autole need kuuluvad ja mida tal masinaga teha tuleb.

Teenuse kasutamine on lihtne, selleks tuleb varuosa soetades või teenindusaega broneerides oma soovist teada anda, misjärel laekub kasutaja telefoninumbrile kuuekohaline kood, mis avab lisaks teenindusruumi uksele ka hoiulaeka enda. Laeka- ehk teenindusruum on kaetud ööpäevaringse videovalvega, samuti on kaameratega kaetud ala, kuhu pargitakse teenust kasutavate klientide autod.

Enam ei pea autode võtmeid postkasti jätma, mistõttu teenus pidavat kiiresti populaarsust koguma. Fakto 24H võimaldab senisest paindlikumalt ka asendusautosid ja proovisõidukeid kätte anda ning ehkki praegu on kasutusel ainult üks pakiautomaat, saab neid tulevikus soovi korral lisadagi. Kõige rohkem kasutatakse teenust enne tööpäeva algust ja peale selle lõppemist, aga kliendid on käinud autode järel ka pärast südaööd.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi