Uudised

Lauluväljakul saab uudistada tuunitud veokeid

Laupäeval saab Lauluväljakul uudistada tuunitud veokeid, näitusest võtab osa 100 autot.
Üheks näituse staariks on 2014. aastal valminud Madonna* nimeline veok, mis hoolimata auhindu teeninud edevast kuuest on kasututuses ka töö tegemiseks.
Lisaks veel Sebastian Westbergi motoshow, Zerkala tuleteater, kuus bändi ja palju muud huvitavat.

21. juulil Tallinna Lauluväljakul aset leidvast näitusest Tallinn Truck Show 2018 võtab osa 100 tuunitud veokit, millest suur osa on kaetud uhkete maalingutega. Teiste seas on kohal Euroopa näitustel enim auhindu kohunud Madonna (esimesel pildil), möödunud aastal valminud Lowrider (teisel pildil), kabiinis sauna omav Saunaliner (kolmandal pildil) ja Jüri Arraku kujundatud veok nimega Suur Tõll.

Näituse raskeim veok kaalub 76 tonni, pikima autorongi pikkus on 25,25 meetrit ja kalleima maksumuseks olevat ümmargune üks miljon eurot, millest pool kulus veoki kaunistamiseks. Üheks sääraste autode kujukamaks esindajaks on 2014. aastal valminud Madonna, mida katvad maalingud on valminud kolme kunstniku ühise projektina. Ja hoolimata ainulaadsest kuuest ei hoita sellist autot klaaskapis luku taga, vaid see on aktiivses kasutuses.

Lisaks veokitele pakutakse pealtvaatajatele veel muudki meelelahutust. Närvikõdi eest hoolitsevad Sebastian Westbergi motoshow ja Zerkala tuleteater ja oma panuse annavad pealtvaatajate lõbustamisse ka trikimootorratturid, driftijad ja kuus bändi, kelledest lõpetab õhtu põhjanaabrite juures kaheksakümnendatel tuntust kogunud Dingo. Väravad avatakse laupäeval kell 10.00, peasissepääs on Oru väravatest, kuid jalakäijatele on avatud ka Mere väravad.

* Madonna kujunduse ja maalingute põhiautoriks on Perttu Papunen.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Mercedes-Benz GLS

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Avar kuue- või seitsmekohaline maastur, mis on mugav, praktiline ja võimekas isegi baasjõuallika korral ning mis ei näe nii vulgaarne välja kui mõned samas mõõtkavas teostatud konkurendid.