Uudised

Info-Auto avas Tallinnas vähekasutatud autode müügikeskuse

Volvo Selekt on Volvole kuuluv kaubamärk, mille abil turustatakse kuni viie aasta vanuseid sõidukeid, mille läbisõit on kuni 150 000 km.
Lisandunud ruutmeetrid teevad Info-Auto salongidest pealinna suurima autokaubamaja, millel on sõidukite eksponeerimiseks ette näidata 1400 ruutmeetrine müügipind.
Uus salong on avatud samadel kellaaegadel kui kõrval olev Volvo esindussalong, ehk äripäeviti ajavahemikus 9.00-18.00 ja laupäeviti 10.00-15.00.

10. septembrist on Tallinnas avatud Volvo vähekasutatud sõidukite müügisalong Volvo Selekt, mis asub aadressil Pärnu mnt 232 asuva Volvo esindussalongi kõrval. Keskus asub Info-Auto ja Amservi valduste vahel asunud endises autotarvikute poes, mis renoveeriti arhitekt Priit Ehala kavandatu kohaselt Maru Ehituse poolt. Uus autosalong on avatud samadel kellaaegadel kõrval asuva Volvo esindussalongiga, ehk teisisõnu äripäeviti ajavahemikus 9.00-18.00 ja laupäeviti 10.00-15.00. 

Lisandunud 550 ruutmeetrine müügipind teeb koos ülejäänud müügisaalidega Info-Autost pealinna suurima autokaubamaja, millel on sõidukite eksponeerimiseks ette näidata kokku 1400 ruutmeetrine müügipind. Lisaks Fordi ja Volvo logo kandvatele uutele autodele pakutakse viimastega võrreldaval müügipinnal nüüd ka teada ajalooga vähekasutatud Volvo sõiduautosid ning linnamaastureid, mis nooremad kui viis aastat ja mille läbisõit võib olla kuni 150 000 kilomeetrit.

Need autod on hooldatud Volvo poolt selleks volitatud esindustes ja neid on remonditud vaid Volvo originaalosadega. Kõigi autode hooldusajalugu on tuvastatav ja kontrollitav ning lisaks sellele läbivad kõik kaubamärgi Volvo Selekti autod ka enam kui sadat punkti hõlmava müügieelse ülevaatuse, mis tagab sõidukite uueväärse seisukorra. Ülevaatuse käigus ilmnenud puudused parandatakse, autode tarkvara kaasajastatakse hilisemate versioonidega ja iga autoga kaasneb lisaks 30-päevasele (või 1500 km) ümbervahetusõigusele ka aastane garantii.

Lisaks kaasneb nende autodega veel kaks aastat kestev autoabi teenus Volvo Assistance, mis kehtib kõigis Euroopa riikides. Volvo Selekt peaks olema esmane valik neile “Kes on otsustanud vähekasutatud Volvo kasuks, kellele on tähtis kvaliteetne teenindus, mugav ostukeskkond ja tehinguga kaasnev meelerahu”, arvab Info-Auto tegevjuht Kaupo Katkosilt. “Volvo Selekti kliendid saavad kasutada kõiki neid tooteid, pakkumisi ja teenuseid, mida pakutakse uue Volvo ostu korral.”

Vaata autofirmade sooduspakkumisi