Uudised

Motoshow 2018 toob publikuni mitmed uudismudelid

Nädala lõpus toimuv Motoshow 2018 toob kolmeks päevaks Tartusse kokku nii sõiduautode kui tarbesõidukite pakkujad, kuid näituselt ei puudu ka tuunitud ja hobisõidukid.
Näitusel on kavas mitu esmaesitlust -- teiste seas tuuakse vaatajate ette uus Ford Focus, uuenenud Honda CR-V, Hyundai Santa Fe ja Suzuki Jimny.
Tänavu on varasemast enam esindatud autoelamud, hobiautode poolel on fookus Itaalia tehnikal.

Eeloleval reedel, laupäeval ja pühapäeval Tartu Näituste territooriumil toimuv auto- ja tehnikanäitus Motoshow 2018 toob Tartusse kokku ligemale poolsada erinevat automarki. Uute sõiduautode ja tarbesõidukite kõrval on esindatud ka hobiautod, tuunitud masinad ja liitlaste ehk NATO värvides militaartehnika. Lisaks tavakülastajatele on näitusele oodatud ärikliendidki, eriti juhul, kui viimaste tegevus on seotud reisijate- ning kaubaveoga, sest messil tutvustatakse lisaks kaubikutele ja veokitele ka reisibusside uudismudeleid.

Üritusel on kavas mitmed esmaesitlused, mille käigus pannakse sõiduautode hulgas uudistamiseks välja uus Ford Focus (esimesel fotol), uuendatud Honda CR-V (teisel fotol), uus Hyundai Santa Fe ja Suzuki Jimny (kolmandal fotol). Tarbesõidukite poolel on aga esindatud surugaasil töötav sadulveok Scania R410 ja mitmed bussid, nagu MAN Lion’s Coach ning Iveco Crossway LE. Sellel aastal on eksponeeritud varasemast enam autoelamuid. Ning muidugi on ülesastujate hulgas needki ettevõtted, mille tegevusvaldkonnad hõlmavad hooldusvahendite, lisavarustuse või varuosade müüki ning mitmesuguste teenuste pakkumist.

Külastajate hulgas populaarsust koguv proovisõiduala on tänavu Auto24 nimeline, pakkudes varasematest üritustest hoomatavalt suuremat mudelivalikut. “Sellel on esindatud 19 kaubamärki ja üle viiekümne eri mudeli, millega saab ürituse käigus ka proovisõite teha,“ kinnitas messi projektijuht Henrik Urbel. „Kindlasti sünnivad läbi selle nii mõnedki ostuotsused, sest sellist võimalust nii paljude autode kõrvutamiseks ei pakuta just iga päev.“ Proovisõidud ei vaja eelnevat registreerimist, neid tehakse kohapeal kujuneva järjekorra alusel.

Veel on messil Itaalia autodele pühendatud paviljon, milles saab uudistada mitmeid Alfa Romeo, Ferrari, Fiati, Lamborghini ja Maserati sõidukeid. Samuti esitletakse üritusel päästetehnikat, oma ala on ka elektri jõul veerevatele autodele, et anda ülevaade Eestis pakutavatest elektriautodest ning meil kasutatavatest kiir- ja kodulaadijatest. Kuid oma silm on teatavasti kuningas: ürituse ajakava ja eksponentidega saab tutvuda aadressil www.motoshow.ee, reedel avatakse väravad kell 11.00 ja nädalavahetusel tund aega varem. Tänavusele Motoshowle tõmmatakse joon alla pühapäeval kell 16.00.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Toyota Corolla

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaheteistkümnes Corolla on ruumikam kui ükski varasem mudeli poole sajandi pikkuses eduloos ning lisaks jääb see luukpära meelde veel mugava vedrustuse ja ökonoomse hübriidajamiga.