Uudised

Circle K tanklad on varustatud külmakindla diislikütusega

Kõik Circle K tanklad on varustatud talvise diislikütusega, mis on kasutatav temperatuurini -21°C.
Detsembris varustatakse kõik tanklad veelgi madalamatel temperatuuridel kasutatava „arktilise” diislikütusega.
Circle K talvine diislikütus sisaldab lisaaineid, mis võimaldavad saavutada lisaks kütuse toimivusele ka väikest kütusesäästu.

Hoolimata suhteliselt soojadest ilmadest ja väidetavalt eesootavast vananaiste suvest varustas Circle K oma tanklad ja teenindusjaamad talvise diislikütusega, mis on kasutatav üsna madalatel temperatuuridel. -21°C. “Paljud Eesti autojuhid sõidavad ka Skandinaavias, kus mõnedes piirkondades on juba lumi maas ja päevane temperatuur jääb allapoole nulli,” märkis Circle K Eesti mootorikütuste kategooriajuht Ivo Popp. Detsembris varustatakse jaamad veelgi suuremat külmakindlust omava nn arktilise diislikütusega.

„Sellel aastal nihkus talvise diislikütuse laialivedu küll nädala võrra edasi, kuid hoolimata praegustest soojadest ilmadest on talv siiski tulekul ning vähemalt meie kliente ei tohiks see ootamatult tabada,” lausus Popp. “Lisaks tuletame taas meelde, et need diiselmootoriga autode omanikud, kes on viimastel kuudel vähem sõitnud, peaksid samuti tankima talvist diislikütust, sest vastasel korral võib esimeste külmadega nende auto mootor seiskuda või mitte käivituda,” tähendas Popp.
Circle K talvine diislikütus miles sisaldab mitmeid lisaaineid, mis võimaldavad lisaks kütuse tõrgeteta toimimisele saavutada ka kuni 2,6 protsendini küündivat kütusesäästu. Ettevõte turustab ka preemiumklassi diislikütust milesPlus, mis tagab lisaks kütusesäästule parema külmkäivituse, puhastab mootorit ning vähendab pisut ka jõuallika toodetavat müra.  
 
Circle K Eesti AS on üks Eesti suurimaid mootorikütuste jaemüüjaid. Ettevõte omab ja opereerib 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaamaga ning Circle K haldusalasse kuulub ka üks nn mugavuskauplus. Ettevõttes töötab ligi 700 inimest, kellest enamik on tegevad teenindusjaamades. Circle K Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni, mille „südameks“ on Kanada päritolu Alimentation CoucheTard.

 

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Toyota Corolla

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaheteistkümnes Corolla on ruumikam kui ükski varasem mudeli poole sajandi pikkuses eduloos ning lisaks jääb see luukpära meelde veel mugava vedrustuse ja ökonoomse hübriidajamiga.