Uudised

Subaru esitleb Genfi autonäitusel ideeautot VIZIV ADRENALINE

Lähtuvalt õrritamiseks jagatavast pildist on tegu järjekordse linnamaasturiga, mis on esitulede järgi otsustades mullu esitletud ideeautole VIZIV TOURER päris sarnane.
Lisaks näitab Subaru Genfis tõenäoliselt ka kahte elektritoitel linnamaasturit.
Ideeauto VIZIV ADRENALINE esitlus algab 5. märtsil Subaru stendis kell 10.45.

Ideeauto VIZIV ADRENALINE esimene pool on tuletatud fraasist „Vision for Innovation“, mis passib hästi iseloomustamaks sõidukit, mis tuuakse näitusele andmaks aimu Subaru elektrooniliste juhiabisüsteemide alasest võimekusest. Lähtuvalt suurtest rattakoobastest ja kõrgest kliirensist on tegu järjekordse linnamaasturiga, ent seekord võib mootoriruumist ehk leida midagi rõõmustavat, sest pressiteates rõhutatakse eraldi, et hoolimata autonoomset sõitu võimaldavate lahenduste arengust on Subaru jätkuvasti esmalt juhile suunatud auto.

Enam üksikasju avaldatakse 5. märtsil aset leidva esitluse käigus ja loodetavasti on tegu ka peagi seeriatootmisse jõudva masinaga, sest pelgalt ideeautodega mängimine hakkab Subarust rääkides pisut tüütuks muutuma. Lisaks võib Subaru väljapanekus kohata ilmselt veel kahte särtsu najal veerevat linnamaasturit – ehk niinimetatud e-Boxereid - sest Jaapani siseturul on juba saadaval nii „patareitoitel“ Forester kui ka Crosstreki nimeline mudel, mida meil tuntakse Subaru XV nime all.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Subaru Levorg

What Car? Says Hinnatud 3-ga 5-st

Subaru Levorg on väga hea juhitavusega universaal, millel on lisaks praktilisele olemusele ette näidata ka meie muutlike ilmaoludega hästi kokku passiv nelikvedu.