Uudised

Otsitakse säästliku sõidustiiliga sohvrit

Neil päevil toimuvad Eestis konkursi Optifuel Challange 2019 eelvõistlused, mille võitja kaitseb kohalike ametivendade au Prantsusmaal toimuval finaalvõistlusel.
Eelvõistlustel tuleb läbida 40-tonnise autorongiga etteantud trass ja võitjaks tuleb see juht, kes teeb seda kaasvõistlejatest väiksema kütusekuluga.
Prantsusmaal Lyonis toimuva finaalvõistluse peaauhinnaks on käesoleva mudeliaasta veok Renault T High.

Kui teie veokipargist on puudu üks uus Renault’ T. seeria veok, siis nüüd on see võimalik endale saada vaid kaasvõistlejatest säästlikuma sõidustiiliga. Nimelt saab tänasest alguse võistlus Optifuel Challange 2019, mida peetakse Eestis teist korda ja mille eestisisesed eelvõistlused toimuvad esmakordselt lisaks Harjumaale ka Tartumaal. Mai lõpus ja juuni alguses selgitatakse välja need juhid, kes lähevad vastamisi Eesti finaalvõistlusel, mille võitjal tuleb oktoobris minna Prantsusmaale mõõtu võtma teiste riikide parimatega.

Harjumaal viiakse eelvõistlus läbi ajavahemikul 27.05 – 01.06 ja võistluskeskuseks on Jüri aleviku veeres asuv Volvo ja Renault’ veokite esindus aadressiga Kurekivi tee 10. Tartu osavõistlus leiab aset aga kolmandast kaheksanda juunini ja siis on „baasiks“ nende kaubamärkide Tartu esindus aadressil Ringtee 53. Võistlusel tuleb läbida etteantud teekond 40-tonnise autorongiga ja proovituur kestab ajaliselt umbes 60 minutit. Võistlusel osalemiseks tuleb täita osalusvorm, mis asub aadressil www.renault-trucks.ee/2019-optifuel-challenge või saata oma soov aadressil info.ee@renault-trucks.com.

Renault Trucks on Optifuel Challange nimelist konkurssi korraldanud alates 2012. aastast ja viimati võttis katsumusest osa 3000 sohvrit, kes esindasid enam kui kahte tuhandet ettevõtet. Mehele, kes Lyonis toimuvas finaalis kõige kasinamate joomakommetega hakkama saab, on välja pandud tuliuus Renault T High. Tootja kinnitusel on see võrreldavast eelkäijast umbes kolme protsendi jagu ökonoomsem ja viimase väite kontrollimiseks pole vaja teha muud, kui teistest ettenägelikumalt sõita ning vähem pedaalidel tallata 😊.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi