Uudised

Peugeot Boxer saab endale uued mootorid ja varustuspaketid

Üks populaarsemaid kaubikuid sai enesele uued jõuallikad, mis põletavad puhtamalt ja on tänu suuremale töömahule ka veidi võimsamad.
Koos uute jõuallikatega tuleb valikusse kaks uut varustust, milleks on GRIP ja BUSINESS.
Lisaks täienes lisavarustuse nimekiri, millest on nüüd leitav nii ühilduvus nutitelefonidega (Android Auto ja Apple Carplay) kui ka pimenurkade jälgimine ja „tagurdusabiline“ haagisega manööverdamise hõlbustamiseks.

Eesti üht populaarseimat kaubikut hakatakse pakkuma uute BlueHDi diiselmootoritega, mis vastavad järgmise aasta sügisel jõustuvatele Euro 6.2 heitmenõuetele ja mille töömaht on endise kahe liitri asemel nüüd 2,2-liitrit. Uus jõuallikas tuleb müüki kolmes võimsuses ja tänu endisest suuremale töömahule on pisut kasvanud ka nende mootorite võimsus. Uued mootorid on saadaval kas 120, 140 või 165 hj arendavas seades, mis arendavad vastavalt 10, 10 ja 5 hj enam kui varasemad versioonid. Kõnealuste jõujaamade juures on palju tähelepanu pööratud väikeste tahmaosakeste kinni püüdmisele ning mootorite joomakommete ohjeldamiseks on selliste jõujaamadega varustatud kaubikute baasvarustuses ka Stop&Start süsteem.

Lisaks on Boxeritele pakkuda ka kaks uut varustustaset, milleks on GRIP ja BUSINESS, mis võetakse kasutusele lisaks olemasolevatele PRO ja ACTIVE varustustele. Varustustasemesse GRIP kuulub lisaks tugevamale kerele veel veorataste haardevõimet parandav Grip Control koos mägipiduriga, tugevam vedrustus, mootorit kaitsev metallist pantser, rattakoobaste katted, M+S rehvid ning esiistmete mugavuspakett koos jalakäijate eest hoiatava jälgimissüsteemiga. Paketti BUSINESS kuuluvad aga lisaks navigatsioonisüsteemile veel sõidurealt hälbimise hoiatus, õnnetusi ennetav hädapidurdussüsteem, liiklusmärkide tuvastus, automaatne kliimaseade, parkimisandurid, esiistmete mugavuspakett ja palju muud.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Peugeot 2008

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Teravaima juhitavuse, nelikveo või odavama hinna otsinguil tuleb konkurentide poole vaadata, aga 2008 trumpideks on omanäoline interjöör - mida ülejäänutega segamini ei aja - ning vaikne vedrustus, mis tagab väga hea sõidumugavuse ka konarlikel teedel.

Kasutatud auto testid

Peugeot 307 (01-07)