Uudised

JEEP’i esindab Eestis nüüd United Motors

United Motors kuulub Rootsi kapitalile, mille omanikud on olnud autoäris tegevad juba pea 100 aastat.
United Motorsi omandusse kuulub eelmisest aastast ka Auto Forte, mis on suurimaks Peugeot edasimüüjaks Eestis.
Praegu pakutakse Summit-varustuses JEEP Grand Cherokeed tavahinnast 9000 eurot soodsamalt.

Alates tänasest on Eestis kaubamärgi JEEP ametlik esindaja United Motors. Esindussalong asub Tallinna külje all Peetri külas Reti teel ja sinna on oodatud kõik endised, tänased ja tulevased „džiipide“ omanikud. Nii müügimehed kui ka mehaanikud on läbinud uue kaubamärgiga toimetulekuks vajalikud koolitused ja lisaks JEEP Wranglerile on keskuses uudistamiseks väljas ka kerge mudelivärskenduse läbinud Renegade koos uuendatud Compassiga. Eriti kiiresti peaksid aga Tartu maantee veeres asuva keskuse poole tõttama Grand Cherokeest huvitatud, sest praegu pakutakse Summit-varustuses isendeid tavapärasest hinnast 9000 eurot soodsamalt.

“JEEP on meie jaoks uus ja põnev kogemus“, ütles United Motorsi juhatuse liige Jaanus Nieländer uudist kommenteerides. „Nii nagu BMW, on ka JEEP pika ajaloo ja veendunud poolehoidjatega legendaarne kaubamärk, mis sobib hästi esimesega ühise katuse alla. Meie keskuses leidus varem nii väikesi kui suuri, kiireid ning esinduslikke sõidukeid, kuid puhtatõulist maasturit nende hulgas polnud ja JEEP’i lisandumisega sai see vajakajäämine parandatud“, lisas Nieländer. „Edaspidi saab neid kahte pikkade traditsioonidega kaubamärki soetada ühest kohast ja meie klientide päralt on ka Eesti moodsaima sisseseadega keretöökoda“.

United Motors on seni esindanud nelja kaubamärki, milleks on BMW, MINI, KIA ja FIAT. Alates 2017. aasta juunist tegutseb Peetri esindus BMW ja MINI teenindajana, mõlema kaubamärgi keretööde teostajana ning vähekasutatud garantiiliste autode edasimüüjana. Eelmise aasta lõpus ostis United Motors Peugeot ja Hyundai esindaja Auto Forte, mis on Eestis suurim Peugeot autode edasimüüja. JEEP’i maaletoojaks Baltimaades on Leedu päritolu Autobrava, mille tegevjuht Laurynas Žukauskas oli tuleviku osas samuti suurte ootustega. “JEEP müüb Euroopas aina paremini ja usume, et United Motors on Eestis just see ettevõte, mis tagab meie klientidele meeldiva ostu- ja hooldusprotsessi.”

 

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Jeep Grand Cherokee

What Car? Says Hinnatud 3-ga 5-st

Land Rover Discovery hästi varustatud ja hea välimusega konkurent, mis jääb peenemat sorti linnamaasturitele alla vaid kurvisuutlikkuse ja juhitavuse nüansside osas.