Uudised

Volkswageni sõiduautodel on nüüd baasvarustuses viieaastane garantii

Kõigi uute Eestis ostetud VW sõiduautode baasvarustusse kuulub nüüd tehasegarantii, mis kestab viis aastat või 100 000 km.
Esimesed kaks aastat kehtib garantii piiramatu läbisõiduga, aga ainult juhul, kui autot on nõuetekohaselt hooldatud volitatud teenusepakkuja juures.
Uuendatud garantiitingimused puudutavad ka hübriid- ja elektriajamiga autosid, mille akuplokkide garantiiks on kaheksa aastat või 160 000 km.

Kõigi Volkswageni sõiduautode baasvarustusse kuulub nüüd tehasegarantii, mis kestab viis aastat või 100 000 km. Pakkumine puudutab vaid Eesti esindustest ostetud uusi autosid ja esimesed kaks aastat on garantii läbisõidupiiranguta, aga ainult eeldusel, et autot on nõuetekohaselt hooldatud volitatud teenusepakkuja juures. Värvigarantii pikkuseks on kolm aastat ja läbivast roostest rääkides antakse autodele 12-aastane garantii. 

“Kõrged kvaliteedistandardid on olnud alati osaks Volkswageni DNA-st. Pakume oma klientidele kõige kaasaegsemat tehnoloogiat ja oleme veendunud, et uued garantiitingimused muudavad Volkswageni veelgi konkurentsivõimelisemaks ning tagavad kõikidele meie klientidele suurema kindlustunde,” ütles Volkswageni Baltikumi brändijuht Justas Nekrošius pakkumist kommenteerides.

Lisaks sisepõlemismootoritega varustatud autodele puudutavad uuendatud garantiitingimused ka Volkswageni alternatiivseid jõuallikaid, ehk teisisõnu hübriid- ja elektriajamitega varustatud sõidukeid. Nendes autodes kasutatavate kõrgepingeakude garantiiperioodi pikkuseks on kaheksa aastat või 160 000 kilomeetrit. Kaheaastane garantii kehtib ka esindustest soetatud originaalsele lisavarustusele.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Volkswagen Multivan 6.1

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaasajastatud klassika, millega on mõnus sõita ja millele ei saa avaruse ega kasutusmugavuse osas vastu ükski seitsmekohaline linnamaastur. Kes ei usu võib proovida suunata viimase kolmandasse ritta mõnda teismelist ritva, kellel jalanumber 47 ja lisaks kooliasjadele kaasas veel trennikott.