Uudised

Volkswagen avab Saaremaal oma esimese müügi- ja teeninduskeskuse

Tegu on juba seitsmenda Eestis asuva VW müügi- ja teeniduskeskusega, mis ühtlasi esimene, mis mandrilt plagama pani.
Uues keskuses on 315 ruutmeetrit müügipinda ja enam kui kaks korda rohkem teeninduse tarvis, kus lisaks remonditöökojale ka ladu ja autopesula.
Lisaks Volkswagenite müügile ja hooldusele jätkab ML Autoservice ka Hondade garantiiremondi ja hooldustega.

Volkswageni maaletooja on sõlminud kokkuleppe ML Autoservice OÜ nimelise ettevõttega, et avada juba eeloleval kevadel Kuressaares Volkswagenite müügi- ja teeninduskeskus. Tegu on juba seitsmenda Eestisse ehitatava Volkswageni esindusega ja ühtlasi on see esimene omasuguste seas, mis võttis kätte ja mandrilt plagama pani.

 „Saarel pole meil varem esindust olnud,“ ütles uudist kommenteerides Merli Ainsaar, kes on Volkswageni müügijuht Balti riikides, „kuid hoiame uute autode registreerimise järgi otsustades sellest hoolimata seitsmendat positsiooni. Kuna Saaremaal elab üle 31 000 inimese ja neist enam kui 13 000 Kuressaares, siis näeme sealsel turul kasvupotentsiaali. Loodame Saaremaal oma müüki kasvatada ja viime seepärast enda kaubamärgi ostjatele lähemale,” lisas Ainsaar.

Uues esinduses saab olema 315 m2 suurune müügisalong, mis võimaldab katta kogu Volkswageni mudelivaliku sõiduautodest tarbesõidukiteni. Lisaks alustab uue esinduse 650 m2 suurusel teeninduspinnal tööd remonditöökoda koos varuosade lao ning autopesulaga. Uus esindus hakkab müüma ja teenindama ka elektriautosid.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Volkswagen Multivan 6.1

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaasajastatud klassika, millega on mõnus sõita ja millele ei saa avaruse ega kasutusmugavuse osas vastu ükski seitsmekohaline linnamaastur. Kes ei usu võib proovida suunata viimase kolmandasse ritta mõnda teismelist ritva, kellel jalanumber 47 ja lisaks kooliasjadele kaasas veel trennikott.