Uudised

Volkswagen alustas oma väikseima elektriauto eelmüügiga.

Teise põlvkonna e-up! on viie uksega neljakohaline luukpära, mis eelkäijast soodsam ja suurema tegevusraadiusega (kuni 260 km).
3,6 meetrit pika uustulnuka garantiiks on kas viis aastat või 100 000 km, akuplokil aga kaheksa aastat või kuni 150 000 km.
Mudeli baashinnaks on meil 22 780 eurot.

Volkswageni soodsaima elektriauto tellimusi saab vormistada juba täna ja teise põlvkonna e-up! peaks jõudma Eestisse veebruaris. Kompaktset luukpära liigutab 61 kW/136 hj arendav elektrimootor ja endisest mahukam akuplokk (32,3 kWh) annab autole ühe laadimisega sõiduulatuseks kuni 260 km (WLTP). Mudeli baashinnaks on meil koos käibemaksuga 22 780 eurot.

e-up! saavutab kiiruse 100 km/h 11,9 sekundiga ja auto tippkiiruseks on 130 km/h. Tootja kinnitusel annab kiirlaadijat (40 kW) kasutades täita akuploki 80% ulatuses vaid kuuekümne minutiga ja lisaks on neil masinatel ette näidata kaks laadimisrežiimi, mille korral saab kasutaja valida kas kohese või viivitusega laadimise. Laadimist saab alustada ja lõpetada ka vastava äpi vahendusel (Maps+More).

Neljakohaliste "ee-uppide" baasvarustusse kuulub kliimaseade, mobiiltelefoniga ühenduv raadio, reguleeritava kõrgusega juhiiste, 14-tollised ilukilpidega jalavarjud ning maha käänatav tagaistme seljatugi koos eri kõrgustele seatava pakiruumi põhjaga. Ostjate tarvis on hinnakirjades erinevad sise- ja välisviimistluse paketid, aga nendega on huvilistel ilmselt paslik juba ise tutvust teha.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Volkswagen Multivan 6.1

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaasajastatud klassika, millega on mõnus sõita ja millele ei saa avaruse ega kasutusmugavuse osas vastu ükski seitsmekohaline linnamaastur. Kes ei usu võib proovida suunata viimase kolmandasse ritta mõnda teismelist ritva, kellel jalanumber 47 ja lisaks kooliasjadele kaasas veel trennikott.