Uudised

Hyundai õrritab uue ideeautoga

Hyundai lubab tuua Genfi autonäitusele elektriajamiga ideeauto, millel nimeks Prophecy.
Prophecy välimus lähtub samadest põhimõtetest, mis olid kasutusel kahe aasta eest esitletud ideeauto Le Fil Rouge juures, aga uuem masin peaks olema reaalsema ilmega.
Uuendatud i30 saab endale sportlikuma „ülikonna“ ja täiendatud infolustisüsteemi, mille puutetundliku ekraani suuruseks on ägedaimal juhul 10,25 tolli.

Hyundai toob Genfi autonäitusele elektriajamiga ideeauto, mis tutvustab ettevõtte uut kujunduskeelt, mis võiks tõlgituna kõlada kui „Meeleline sportlikkus.“ Esmalt viidati sellele kahe aasta eest ideeautoga Le Fil Rouge – leidke pildid galeriist – ja nüüd tullakse välja sellest kompaktsema elektriautoga, mille tagaosa ilme meenutab tänaseks üht omaette ikooni staatusesse tõusnud Saksa sportautot, kui just vertikaalsed pidurituled välja arvata😊. Ideeauto nimeks saab Prophecy ja kui midagi säärast koosteliinile peaks jõudma, võib eeldada, et tegu on mudeli Hyundai 45 lähisugulasega (seda mudelit esitletakse järgmisel aastal).

Maisemate sõidukite poolel tutvustatakse Genfis aga uuendatud „ii-kolmekümmet“ ja uudistamiseks on väljas ka värske i20. Esimesest avaldatud nn õrritusfotol on näha N-Line varustuses auto esiosa, millel on lisaks uutele laternaplokkidele ette näidata veel muudetud iluvõre ja agressiivsema ilmega põrkerauad. Sahinate kohaselt puudutabki uuenduskuur põhiosas välist „kosmeetikat,“ tehniline pool jääb laias laastus samasuguseks ja seespool saab Volkswagen Golfi surmavaenlane enesele uue digitaalse näidikupaneeli ning värskendatud infolustisüsteemi, mille puutetundliku ekraani diagonaaliks on kõige karmimal juhul 10,25 tolli.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Hyundai Ioniq Hybrid, Electric ja Plug-In

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

See mudeliperekond on teretulnud alternatiiv turul saadaolevatele „rohelistele“ autodele, jäädes meelde kvaliteetselt koostatud nägusa interjööri ja madalate jooksutuskulude poolest.