Uudised

Milline näeb välja järgmine Nissan X-Trail?

Neljanda põlvkonna autot esitletakse 2021. aasta mudelina veel käesoleval aastal.
Sõitjate ruumis on suuremateks uudisteks digitaalne näidikupaneel, kaasajastatud kasutajaliides ja mõõtudes kosunud infolustisüsteemi ekraan.
Mootorivalikusse ilmub lisaks otto- ja diiselmootoritele ka hübriidajam.

Brasiilias lekkisid patenditaotluse materjalidest internetti kujutised neljanda põlvkonna Nissan X-Trailist, mida peaks esitletama veel sellel aastal. Piltidelt on näha, et uustulnuka kere profiil on sarnane olemasolevaga, ent auto esiosa sarnaneb Nissan Juke sihverplaadile, millest puuduvad vaid viimasele iseloomulikud ümmargused päevatuled. Tagaosa juures on aga muudatused tagasihoidlikumad ja ehkki muudetud on nii pagiruumiluugi kui ka põrkeraua ning katusespoileri kujundust, on üldmulje praegu müügil oleva Škoda Kodiaqi rivaaliga siiski üsna sarnane.

Atlandi ookeani taga pildile püütud prototüüpide järgi otsustades – USA turul on auto mudelinimeks Nissan Rogue – saab neljas X-Trail endale veel suurema iluvõre ja enam rõhutatud tiivakaared. Mootorivalikusse hakkavad ilmselt kuuluma nii otto- kui ka diiselmootorid ja lisaks neile tuleb valikusse veel hübriidajam, mis on täna USA turul Rogue tarvis juba olemas. Sõitjate ruumis olevat suuremaks uudiseks aga digitaalne näidikupaneel ja kaasajastatud kasutajaliides, mis võimaldab mugavamalt surfata mõõtudes oluliselt kosunud lustikummuti ekraanil.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi