Uudised

Volkswageni maaletooja pikendab garantiid

Pakkumine puudutab neid sõidukeid, mille garantii aegunuks märtsis, aprillis või mais.
Garantiid pikendatakse seoses eriolukorraga kolme kuu võrra, et kliendid saaksid mugavamalt läbi viia garantiiperioodi lõppemisega seotud toimingud.
Volkswagenil on Eestis üheksa esindust, mille poole saab pöörduda nii hoolduse kui ka remondi ja garantiitingimuste täpsustamiseks.

Volkswageni maaletooja pakub seoses eriolukorraga garantii pikendamist neile klientidele, kelle sõiduki garantiiperiood saanuks ümber ajavahemikul 01.03-31.05 2020. Garantii pikeneb kolme kuu võrra  - alates algsest aegumise kuupäevast – ja kui sõiduki „parim enne“ saab ümber läbisõidupiiranguga, pikeneb nendegi autode garantii kolme kuu jagu, mida hakatakse arvestama esmase garantii ümber saamisest.

„Võttes arvesse tekkinud olukorda Eestis ja maailmas, otsustasime pikendada nende sõidukite tootjapoolse garantii kestvust, mis aegunuks märtsis, aprillis või maikuus,“ kommenteeris uudist Volkswagenite maaletooja tegevjuht Ilze Grase-Kibilde. „Olgugi et jätkame oma tavapärast tegevust, peame arvestama täiendavate nõudmiste ja ohutusmeetmetega ja antud meetme kaasabil saame pakkuda oma klientidele paindlikumat teenindust.“

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Volkswagen Multivan 6.1

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaasajastatud klassika, millega on mõnus sõita ja millele ei saa avaruse ega kasutusmugavuse osas vastu ükski seitsmekohaline linnamaastur. Kes ei usu võib proovida suunata viimase kolmandasse ritta mõnda teismelist ritva, kellel jalanumber 47 ja lisaks kooliasjadele kaasas veel trennikott.