Uudised

Audi pikendas samuti garantii kehtivust

Pakkumine puudutab neid Audi autosid, mille garantii aegunuks märtsis, aprillis või mais.
Garantiid pikendatakse seoses eriolukorraga kolme kuu võrra ja kui teie autole on soetatud pikendatud garantii, nihkub sellegi alguspunkt kolme kuu võrra edasi.
Pikendusperiood lõpeb kolm kuud pärast esialgse uue auto garantiiperioodi lõppemist, ehk hiljemalt 31.08.2020.

Seoses viirusepuhangust tingitud eriolukorraga pakub ka Audi maaletooja garantii pikendamist neile klientidele, kelle sõiduki garantiiperiood saanuks ümber ajavahemikul 01.03-31.05 2020. Garantii pikeneb kolme kuu võrra  - alates algsest aegumise kuupäevast – ja kui teie autole on soetatud lisa, ehk pikendatud garantii, nihkub sellegi alguspunkt antud meetme raames kolme kuu jagu edasi. Pikendatud garantii saab läbi hiljemalt 31.08.2020.

„Me tahame oma klientidele keerulistel aegadel toeks olla,“ ütles meedet kommenteerides Horst Hanschur, kelle vastutusalaks on ettevõttes jaeäriga seonduv ja klienditeenidus. „Nii saame pakkuda oma klientidele suuremat paindlikkust esinduste külastamisel ja vajalike toimingute teostamisel. Teeme muudatusi paljudes valdkondades, et tagada jätkusuutlikkust ja pakkuda kaubamärgiga seonduvat esmaklassilist kasutuskogemust.“

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Audi Q8

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Luksuslike linnamaasturite seas on kiiremaid, praktilisemaid ja soodsaimaid valikuid, kuid selles mudelis on dünaamika, originaalne kujundus, tähelepanuväärne koostekvaliteet ja praktilisus kokku segatud sellisel moel, mis peaks katma kõigi ostjate vajadusi.