Uudised

Silwi Autoehituse AS andis üle kuus eriotstarbelist sõidukit

Kõnealused autod hakkavad teenindama Pärnu maakonna elanikke.
Tegu on nelikveoliste Mercedes-Benz Sprinteritega, mis on täiendatud liikumispuudega inimeste transporti võimaldava varustusega.
Silwi Autoehituse AS tegeleb eritellimusel valmivate sõidukite valmistamisega ning nende põhilisteks kaubaartikliteks on luksusbussid ja kiirabiautod.

Silwi Autoehituse AS andis MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskusele üle kuus meditsiiniliseks transpordiks kohandatud Mercedes-Benz Sprinterit, mis hakkavad teenindama Pärnu maakonna elanikke. Tegu on nelikveoliste autodega, mis hõlbustab ligipääsu kõrvalistesse paikadesse kehvade teeolude korral ja ümberehituse käigus paigaldati kõigisse „bussidesse“ liikumispuudega inimeste transporti võimaldav varustus. Tõstuki ja nn trepironijaga varustatud sõidukites on kandetool koos ratastooliga ning ühel autodest on ka kanderaam.

“Erinevalt kiirabiautodest on nende kuue Sprinteri näol tegemist multifunktsionaalsete meditsiinilist transporti võimaldavate väikebussidega, millega saab pakkuda ka muid teenuseid,“ sõnas autod ette valmistanud ettevõtte müügijuht Vahur Velvelt uudist kommenteerides. “Mis tähendab seda, et nende autode varustus võimaldab aidata neidki patsiente, kes elavad näiteks liftita korrusmajas. Ja lisaks on neis Sprinterites olemas kõik mugavused, mida peetakse iseenesestmõistetavaks ühe tänapäevase taksobussi korral,“ täiendas Velvelt.

Silwi Autoehituse AS on ettevõtte, mis tegeleb Mercedes-Benzi tarbesõidukite ümber ehitamise ja viimaste baasil valmivate eriotstarbeliste sõidukite koostamisega. Lõviosa ettevõtte toodangust moodustavad luksusbussid ja kiirabiautod ning mullu liideti eritellimuste täitjad Veho Baltics Grupiga. Veho on Soome päritolu ettevõte, mis asutati 1939. aastal, et esindada Soome turul Mercedes-Benzi kaubamärgi all valmivaid sõidukeid. Viimasega seonduv on tänagi ettevõtte põhiülesandeks nii siin kui sealpool Soome lahte.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Mercedes-Benz GLB

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Suure Saksa kolmiku hulgast pärinevate rivaalide taustal sooduspakkumisena näiv uustulnukas, mis panustab ruumikusele ja praktilisusele ning teeb seda kaubamärgile väärilisel moel.