Uudised

Lamborghini esitles pehme katusega Huracán EVO RWD Spyderit

Pehme katusega Huracán kaalub kõva katusega teisendist 120 kg enam ja jääb alla ka kiirendamises, kaotades katses kaks kümnendikku.
449 kW/610 hj arendava „vee-kümne“ najal saavutab uustulnukas 100 km/h 3,5 sekundiga ja auto tippkiiruseks on 324 km/h.
Meil on pehme katusega Huracáni baashinnaks ilma maksudeta 175 838 eurot, mis on pea 16 000 eurot enam kui küsitakse kõva katusega auto eest.

Lamborghini alustas pärast kaks kuud kestnud sunnitud pausi taas aktiivset tegevust, esitledes virtuaalselt uut mudelit, milleks on Lamborghini Huracáni avaversioon, millel mudelinimeks Huracán EVO RWD Spyder. Nii nagu nimestki nähtub, on tegu tagaveolise superautoga ja et 5,2-liitrise „vee-kümne“ hääl paremini kuulda oleks, annab pehme katuse kokku pakkida ka liikuvas autos. Selleks kulub 17 sekundit, aga protsessi käigus ei tohi kiirus tõusta üle 50 km/h.

Kergmaterjalidest koostatud uustulnukas kaalub tühjalt 1509 kg, 40% kaalust langeb esi- ja ülejäänu tagaratastele ning Spyderi 449 kW/610 hj arendav V10 on sama võimas kui kõva katusega teisendil. Sarnases seades autode kaaluvaheks on 120 kg ja sestap on kõva katusega versioon kiirenduskatses pehme katusega teisendist kaks kümnendikku nobedam. Huracán EVO RWD Spyder saavutab 100 km/h 3.5 sekundiga ja selle tippkiiruseks on 324 km/h.

Pehme katusega Huracán veereb kas 19- või 20-tollistel rehvidel ja autod on varustatud seitsmekäiguliste „automaatidega.“ Sohvrite käsutuses on mitmed sõidurežiimid, pardaarvutiga annab suhelda 8,4-tollise puuteekraani vahendusel ja juhitav vedrustus on koos nelikroolimisega lisavarustuses. Pehme katusega versiooni baashinnaks on meil ilma maksudeta 175 838 eurot, mis on pea 16 000 eurot enam kui küsitakse kõva katusega venna eest.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.