Uudised

Saksamaal nähti uuenevat Stingerit

„Ninapuuderduse“ läbinud luukpära esitletakse ilmselt veel sellel aastal.
Teise põlvkonna osas pole veel tõsiseid plaane, aga lähtudes aina karmimaks muutuvatest heitmetingimustest pole selle tulek tõenäoline, vähemalt mitte 3,3-liitrise mootoriga.
Uuenduskuuri läbinud Kia Stinger peaks jõudma müüki järgmisel aastal.

Nürburgringil püüti kaadrisse maskeeritud Kia Stinger, mille näol on tegu kerge uuenduskuuri läbinuga, mida esitletakse veel käesoleval aastal. Värskema silmnäoga Stinger peaks jõudma müüki „uuel hooajal“ ja ajakirja Autocar kinnitusel ei maksaks välimuse osas oodata radikaalseid muutusi. Panuseid võiks teha uute laternate, muudetud iluvõre ja suuremate õhuvõtuavade osas, millest viimased vihjavad suuremale tolmutamisele mootorivalikus.

Nimelt kaovad tänaste kuulujuttude kohaselt Stingerite mootorivalikust väiksema töömahuga jõuallikad ja alles jääb vaid suurima kopsumahuga tippmootor, ehk 3,3-liitrine üle laetud V6, mis arendab 269 kW/366 hj @ 6000 p/min. Selle jõuallikaga auto jääb mudelivalikusse kui Kia lipulaev ja lisaks kosmeetilisele ninapuuderdusele on oodata uudiseid veel uudiseid infolustisüsteemi, mugavus- ning ohutusvarustuse ja polstrite/värvivaliku poole pealt.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Kia xCeed

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Selle auto korral on põhiargumendiks praegu nii popp „kupeelaadne välimus“, mis teeb xCeedi võrreldavast baasmudelist hoomatavalt kallimaks, aga sõiduomadused pole kõrgema kliirensi ja raskuskeskme tõttu kannatada saanud ja praktiline pool on linnamaasturi laadset ilmet omaval vennal ehk paremgi.