Uudised

Uus Honda Jazz ja Seat Leon jõudsid Eestisse, Volvo hakkab pakkuma varuosadele pikemat garantiid.

Honda Jazzi hübriidajam arendab 109 hj, auto saavutab 100 km/h 9,4 sekundiga ja selle keskmine kütusekulu on WLTP-tsükli kohaselt 4,5 l/100 km.
Tänasest on Tallinnas Topauto esindussalongis uudistamiseks väljas neljanda põlvkonna Seat Leon, mis peaks jalgealuse tuliseks tegema nii Škoda Octavial kui ka Volkswagen Golfil.
Volvo maaletooja hakkab pakkuma esindusest soetatud ja seal paigaldatud varuosadele garantiid, mis kehtib seni, kuniks tarviku ostja autot kasutab ning hooldusnõuetest kinni peab.

Järgmisest nädalast peaks Honda esindustesse jõudma uus Jazz, mida hakatakse pakkuma ühe hübriidajamiga, mis sisaldab 1,5-liitrist bensiini- ja kaht elektrimootorit, mille väljundvõimsuseks on 80 kW/109 hj. Sellise ajami najal saavutab Jazz 100 km/h 9,4 sekundiga ja auto keskmiseks kütusekuluks on 4,5 l/100 km (WLTP). Lisaks hiilgab Jazz veel väga hea (ohutus)varustuse ning teises reas pakutava ruumikuse osas ja luukpärade baashinnaks on meil 20 900 €. Sellest autost on olemas ka maskuliinsema välimuse ja pisut kõrgema kliirensiga versioon Crosstar, mille baashind on küll kõrgem (25 900 €), ent võrreldava varustuse korral olevat nende kahe vaheline hinnaerinevus ca 1500 eurot.

Tänasest on Tallinnas Topauto esindussalongis uudistamiseks väljas ka neljanda põlvkonna Seat Leon, mille kujundus on veenvam kui viimasel Volkswagen Golfil ja mis on viimasest üle ka tagaistme ees pakutava jalaruumi poolest. Uue Leoni telgede vahe on eelkäijast 50 mm pikem, mistõttu on teises reas pakutav ruumikus võrreldav Škoda Octavia poolt pakutavaga. Mootorivalik hakkab sisaldama viit tüüpi (!) jõuallikaid, valikusse jääb alles ka surugaasil töötav jõuallikas (TGI) ning universaalkerega Sportstourer peaks jõudma Eestisse suve lõpupoole. Luukpära baashinnaks on meil 17 360 € ja lisaks nimetatutele on sügisel oodata veel nelikveolise CUPRA Leoni saabumist.

Volvo maaletooja pakub juuni algusest varuosagarantiid Customer Lifetime, mis kehtib Volvo esindustest soetatud ning neis paigaldatud varuosadele. Garantii kehtib juhul, kui defekt on tekkinud kas tooteprotsessist või materjalist ja see on jõus seni, kui varuosa ostja on auto omanik. Defekti ilmnedes asendab Volvo detaili tasuta, ent garantii toimimiseks on vaja kinni pidada ettenähtud hooldustingimustest. „Customer Lifetime säilimiseks peab sõiduki korraline hooldus toimuma mitte hiljem kui üks kuu või 1500 kilomeetrit pärast teenindusintervallis ettenähtud aega,“ sõnas maaletooja müügijärgse teeninduse juht Arvis Krasts uudist kommenteerides.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Honda Civic

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kümnenda Civicuga on hea sõita ja lisaks on sellel ette näidata ka suur pakiruum ja korralik baasvarustus. Head muljet rikub nigela lahutusvõimega puutetundlik lustikummuti ekraan, mis ei hiilga kiiruse osas ja millel peegelduv valgus segab samuti selle kasutamist.