Uudised

Rootslastele meeldib Subaru

• AutoIndex on põhjamaade suurim autoomanike rahulolu kajastav uuring ja tänavu osales selles pea 14 000 inimest.
• Uuringus saavad osaleda eraautode ostjad, kes peavad vastama enam kui sajale küsimusele, mis puudutavad lisaks auto kvaliteedile veel hooldust ja teenindust.
• Kõnealust uuringut korraldatakse 2001. aastast, Subaru on noppinud kuus võitu ja kuulunud neliteist aastat järjepanu esikolmikusse.

Põhjamaade suurima autoomanike rahulolu kajastava uuringu kohaselt on oma autovalikuga kõige enam rahul Subaru ostjad. AutoIndexi-nimeline uuring on Põhjamaades suurim omasuguste seas ja selles osalevad vaid eraisikutest ostjad, kes on soetanud oma auto isiklike vahendite eest. Viimases küsitluses osales pea 14 000 autoostjat, kes vastasid enam kui sajale küsimusele, mis puudutasid sõidukite kvaliteeti ja masinate eest hoolt kandvate ettevõtete oskusi ning nende teenuste kvaliteeti. Värskes uuringus osales 23. kaubamärki ja kõige enam olid oma valikuga rahul Subaru kasutajad.

Esiviisikusse mahtusid paremuse järjekorras veel Honda, Toyota, Mercedes-Benz ja Volvo. Subaru on kõnealuse küsitluse pailaps, sest 19. aasta vältel on kuuel korral nopitud üldvõit ja lisaks on kuulutud kolme parima kaubamärgi hulka järjest 14. aastat. "Aina enam inimesi leiab tee meie kliimasse hästi sobivate Subarute juurde, mis on kõrges hinnas ka järelturul,“ ütles Subaru Nordic AB tegevdirektor Christer Blomdell uudist kommenteerides. „Tulemused näitavad, et suudame klientide ootusi täita ning jätkame tänutundega tööd nende rahuolu nimel.“

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Subaru Levorg

What Car? Says Hinnatud 3-ga 5-st

Subaru Levorg on väga hea juhitavusega universaal, millel on lisaks praktilisele olemusele ette näidata ka meie muutlike ilmaoludega hästi kokku passiv nelikvedu.