Uudised

Volvo kutsub tagasi hulga sõidukeid

• Tagasikutsumine puudutab autosid, mis on toodetud aastatel 2007-2020.
• Välja vahetamist vajavad esiistmete turvavööde kinnitused, mis ei pruugi õnnetusse sattudes töötada nõuetekohaselt.
• Detailide ümber vahetamisega tehakse algust novembris, täpsem info avaldatakse lähiajal Volvo ja Info-Auto kodulehtedel.

Volvo kutsub teenindustesse trobikonna sõidukeid, mis on toodetud aastatel 2007-2020 ja mille esiistmete turvavööde kinnitused vajavad välja vahetamist. Tagasikutsumine puudutab mudeleid Volvo S80, V70, XC70, S60, S60 Cross Country, V60 ja XC60 ning maaletooja sõnul on meie teedel liikumas enam kui neli tuhat niisugust autot. Reaalne number võib olla suuremgi, sest siinkandis on liikumas ka niisuguseid Volvo sõidukeid, mis on jõudnud siia pruugituna teistest riikidest ega ole kunagi külastanud siinseid ametlikke teenindusi.

"Võtame klientidega suve jooksul ühendust, et kokku leppida teeninduste külastamised,“ sõnas Volvo importööri Volvax Balti OÜ turundusdirektor Tiit Lillipuu uudist kommenteerides. „Turvavööde kinnitused saab Volvo kulul esindustes välja vahetada ja sellega alustatakse novembris. Anname Volvo ja Info-Auto kodulehtedel ning sotsiaalmeedias lähipäevil teada, millele pöörata tähelepanu esiistmete turvavööde kasutamisel ja mida teha selleks, et olla teavitatud, kas teie sõiduk kuulub tagasikutsumise alla või mitte," lisas ta lõpetuseks.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi