Uudised

Renault Clio ja Captur saavad uued hübriidajamid

• Renault Clio saab hübriidajami, mis arendab 140 hj ja on võrreldavast ottomootorist 40% ökonoomsem.
• Capturi mootoriruumi maanduv laetav hübriidajam arendab 160 hj ja võimaldab elektri toel läbida linnaliikluses kuni 65 km (WLTP).
• Tellimusi saab sisse anda juba täna, esimesed autod peaks Eestisse jõudma augustis.

Renault Clio ja Captur saavad omale hübriidajamid, mille võimsuseks on esimesel 140 ja teisel 160 hj. Cliot jõustava E-Techi näol on tegu hübriidajamiga, mis võrreldavast ottomootorist 40% ökonoomsem, sest võib linnaliikluses veereda kuni 80% ajast elektri jõul. Säärased Cliod võtavad paigalt elektrimootori jõul ja viimast käitav elektrienergia püütakse kinni aeglustamistel ning pidurdamistel tekkivat kineetilist energiat ümber muundades. Hübriidajamiga Cliot hakatakse pakkuma alates ZEN-varustusest ja nende alghinnaks on 20 090 eurot.

Capturit jõustav 160 hj arendav E-Tech on aga Renault’ esimene laetav pistikhübriid, mille 10,5 kWh mahutav akuplokk annab asulas elektrilises sõidurežiimis ühe laadimisega sõiduulatuseks kuni 65 km (WLTP-tsükli kohaselt). Vastava nupu abil saab sohver ükskõik millal sisse lülitada elektrilise sõidurežiimi ja lisaks on käigukastil ette näidata B-asend, mis võimaldab regenereeriva pidurdamise vahendusel aeglustada ja akuplokki laadida. Sellise ajamiga Capturid on saadaval alates INTENS-varustusest ja nende alghinnaks on 28 120 eurot.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi