Uudised

Nüüd saab uut Jeepi ka Tartust soetada

• Tänasest on Tartus avatud Jeepi esindussalong, millel aadressiks Ringtee 56.
• Üsna pea alustatakse samas kohas ka Alfa Romeo Giulia ja Stelvio pakkumist.
• Tartus avatud keskus ei jää viimaseks, neid on lähiajal veelgi juurde tulemas.

Vastavalt jaanuaris sõlmitud koostööleppele avati täna Tartus kaubamärki Jeep esindav müügi- ja teeninduskeskus, mis paikneb ühe Lõuna-Eesti vanima automüüja ruumides. AS United Motorsi partneriks on Tartus AS Carring ja uue esindussalongi leiate aadressil Ringtee 56.

„United Motors on olnud aasta Jeepi ametlikuks esindajaks Eestis ja võin kinnitada, et see aeg on olnud meie jaoks väga töine,“ ütles ettevõtte juhatuse liige Jaanus Nieländer avamist kommenteerides. „Klientide huvi Jeepi maasturite vastu ületas kõiki meie ootusi.”

„Jeep on tõsiseltvõetav sõiduvahend, mis sobib Eesti oludesse hästi ja seepärast tullakse meie Peetri esindusse ka kaugemalt autodega tutvust tegema. Seetõttu jõudsime arusaamiseni, et peame liikuma pealinna külje alt edasi, et viia Jeep inimestele lähemale,” lisas Nieländer.

AS Carringu juhatuse liige Raivo Rätsep usub, et ettevõte suudab Jeepi populaarsust lõunaeestlaste seas kiiresti kasvatada. „Oleme 24. aastat müünud ja hooldanud ühte kaubamärki ning aeg on küps uuteks väljakutseteks,“ lisas Rätsep avamise järel.

Tema sõnul tasub Jeepi uudistel silma peal hoida ka keskkonnateadlikel klientidel, sest selle aasta lõpus peaks jõudma müüki mudelitel Renegade ja Compass põhinevad pistikuhübriidid. Enne seda alustatakse aga Jeepi kontsernikaaslaste, ehk Alfa Romeo Giulia ja Stelvio müümisega.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Jeep Grand Cherokee

What Car? Says Hinnatud 3-ga 5-st

Land Rover Discovery hästi varustatud ja hea välimusega konkurent, mis jääb peenemat sorti linnamaasturitele alla vaid kurvisuutlikkuse ja juhitavuse nüansside osas.