Uudised

Sügis toob elektriajamiga Hummeri

• Elektriajamiga müraka võimsuseks lubatakse enam kui 1000 hj ja kiiruse 100 km/h saavutamiseks kulub veidi üle kolme sekundi.
• „Särtsutoitel“ Hummerid varustatakse General Motorsi toodetud akuplokkidega, mis võimaldavad kiiret laadimist ja annavad uustulnukale sõiduulatuseks enam kui 600 km.
• Esimesed autod peaksid müüki jõudma järgmisel sügisel.

General Motors hakkab taas kasutama mudelinime Hummer, mida hakkab kandma elektriajamiga kastikas, millest saab esimene pääsuke seesuguse ajamiga varustatud luksuslike linnamaasturite ja väikeveokite seas. Esiti pidi „särtsutoitel“ Hummeri esitlus toimuma küll juba maikuus, ent viiruspuhangu tõttu lükati see sügisesse edasi ja hiljuti kinnitasid General Motorsi esindajad, et kõnealuse mudeli tootmine algab järgmisel aastal ning esimesed autod peaksid jõudma müüki juba järgmisel sügisel.

Asjaomaste sõnul on tegu esimese Superveokiga, sest uustulnuka ajamite liitvõimsuseks lubatakse 1000 hj, mille najal saavutavat boliid 97 km/h KOLME sekundiga! Autod varustatakse General Motorsi akuplokkidega, mis võimaldavad suurt laadimiskiirust ja mille najal olevat masina tegevusraadiuseks ühe laadimisega umbes 640 kilomeetrit. Elektriajamist võitvat ka maastikuomadused, sest muuhulgas sahistatakse keerulistesse oludesse mõeldud ronimisrežiimist, mille korral võidakse kasutusele võtta ka nelja ratta roolimine.

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Seat Ateca

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Ateca on nägus linnamaastur, mis juhitavuse osas klassi priimuste seas, pakkudes kasutajale õnnestunud kompromissi mugavusest ning praktilisusest. Lähisugulaste arvestuses on see paremini viimistletud kui Škoda Karoq, olles VW Tiguanist hoomatavalt soodsam.