Uudised

Volkswagen alustas uuendatud Tiguani eelmüügiga

• Värskendatud Tiguan tuuakse turule kahe jõuallika, käigukasti ja veoskeemiga.
• Baasjõuallikaks saab 1,5-liitrine ottomootor (110 kW/150 hj) ja lisaks sellele on esmases valikus veel samasuguse võimsusega kaheliitrine diiselmootor.
• Esimesed noorenduskuuri läbinud autod jõuavad Eestisse oktoobris.

Uuendatud Tiguani hakatakse pakkuma kolmes varustuses – milleks on „Life,“ „Elegance“ ja „R-Line“ – ning nende linnamaasturite baasjõuallikaks on 1,5-liitrine ottomootor, mis arendab 110 kW/150 hj. Säärase mootori ja kuuekäigulise manuaalkäigukasti korral on värskema silmnäoga Tiguani baashinnaks 28 470 eurot, ent „automaati“ soovides tuleb sellele hinnale veel 1850 eurot juurde lisada.

Tootja kinnitusel on autodel lisaks kosmeetilistele muudatustele ette näidata veel täienenud mootorivalik koos mitmete tehniliste uuendustega ja uustulnukate garantii kestvuseks on viis aastat või 100 000 km. Esmalt pakutakse kahte jõuallikat – 1,5-liitrine ottomootor (110 kW/150 hj) koos sama võimsa kaheliitrise turbodiisliga – mida saab varustada kas kuuekäigulise käsikasti või seitsmekäigulise „automaadiga“ (topeltsiduriga DSG).

Mõlema jõuallikaga Tiguani saab soetada ka nelikveolisena ja sõltumata jõuallika tüübist on need varustatud tahmafiltriga. Lisavarustuse valik võtab silmade ees kirjuks ja nurisema ei peaks ka „Life“ varustuses masinate soetajad, sest sellisel juhul on autoga kaasas 17-tollised valuveljed, LED-lahenduses esituled, automaatsed kaugtuled, eessõitja kiirusega kohalduv kiirushoidik ning kaheksa kõlariga meelelahutussüsteem (MIB3).

Vaata autofirmade sooduspakkumisi

Seotud artiklid

Autode test

Volkswagen Multivan 6.1

What Car? Says Hinnatud 4-ga 5-st

Kaasajastatud klassika, millega on mõnus sõita ja millele ei saa avaruse ega kasutusmugavuse osas vastu ükski seitsmekohaline linnamaastur. Kes ei usu võib proovida suunata viimase kolmandasse ritta mõnda teismelist ritva, kellel jalanumber 47 ja lisaks kooliasjadele kaasas veel trennikott.